(Ders)Modül sistem kurulumu(Resimli)

Users who are viewing this thread

Bende olmuyo ya :cry:.Yapıyorum ama module systemde modulun yerini belirlerken
python olarak açılmıyo notepad la açıyorum öyle yapıyorum ama build modulede
soru veriyo :cry:.

Beyler Konuyu Hortlatacağım Ama 2 Günüdür Bununla Uğraşıyorum.Şimdi Yaptım.Ancak Bu Seferde Bazı Dosyaları Aktarıyor Bazılarında Hata Veriyor.Bunu Nasıl Düzeltirim

kenterte said:
Ya bende bi sorun var. "python iç ya da dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor" diye hata var 10-15 tane üstüste yazıyor yardim edebılirmisiniz?
Bilgisayara sağ tık Özellikler>Gelişmiş>Ortam Değişkenleri'nde Sistem Değişkenleri başlığı altında Path ile alakalı bişey varsa onu düzenle phytonun yüklü olduğu dizini yaz " C:/Phyton26 " 26 sürümü sende sürüm neyse onu yaz 2.8 sürümüyse 28 işte kolay gelsin

resim_342719747.png

Windows 7 kullanıyorum.Bu hata çıkıyor.Ne yapmalıyım.

yardim edebilirmisiniz acaba ben adresi asadaki gibi yazdim ama hata verdi nasil yazmam gerekior acaba???

export_dir = "C:/Program Files(x86)/Steam/SteamApps/common/mountandblade warband/Modules/Native

en sonki module sistemi 1.124 degilmi???

ney calisir mi? modul sistemi mi? modul sistemi her versiyonda verilen bir eklenti mount and blade ve warband icin. onun uzerinde degisiklik yapip oyunu degistirebiliyorsun o ise yariyor ama tabi kodlama bilginin olmasi lazim..

warbandda çalıştığını söylediğin için saol
soracağım bir şey daha var

modül_info.py dosyasındakiler bunlar nerde hata yaptım

# Point export_dir to the folder you will be keeping your module
# Make sure you use forward slashes (/) and NOT backward slashes (\)

export_dir = "C:/Program Files/Mount&Blade Warband/Modules/The Ranger/"
#export_dir = "C:/Program Files/Mount&Blade Warband/Modules/The Ranger/"

syntax error veriyor build_modüle yi açtığımda

bu sayfadan hangisini indircem acaba 64 bit sistemim var ona göremi indirme yapacam.
79498227.jpg

bide ben module sistem warban 1.127 yazıp indirdim..ona göre adı ne yazmam lazım..

Back
Top Bottom