[Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

Users who are viewing this thread

erennuman_mb said:
Pardon yanlış anlamışım. Bu arada .obj dosyalarını wings3D ile açmakta bir sakınca yok neden varsayılandan kaldırma ihtiyacı duydun ki?
bu hatanın o yüzden kaynaklandığını düşünmüş (arkadaşla skypeden konuşuyoruzda o yüzden biliyorum :grin: )

Oyundaki objeleri Wings3D ile açmak istiyorum ama openbrf de arabianarmors.brf yi açıp istediğim zırha sağ tıklayıp Export Static Mesh.. e tıkladığımda ve masaüstünü seçip ismini hiç değiştirmediğimde bile kaydetmiyor. Kaydete tıklıyorum ama masaüstüne olsun ve yahut başka bir yere kaydetsemde gelmiyor bu yüzden wings3d ile açamıyorum.  :roll:

ben şimdi oyuna askeri ekledim ama o yeni askere yükselttiğimde oyundan atıyor napıyım :ohdear:

riza_40 said:
kılıç kılıfı eklemek istiyorum da nasıl yaparım?
Kınsız kılıç eklemeye gore biraz meşekkatli açikcasi ancak özetle bahsedelim.
Kılıcı kınlı ve kından cikmiş şekilde modelleyip openbrf ile gerekli adımlari yapman gerek(item ekleme dersinde mevcut). Modul sistemde ise modelin kılıca ait kodda "kılıcın ismi_scabbard" kılıcın ismine ekleyeceğin kılıcın kınlı olan mes(h) ismini yazarak ekleyebilirsin...
Ottomanseljuk-hüseyinseyrek16 said:
Osp zırh izinli item vb paketleri indirdim ben mesal ama moda ekleyemiyorum bir itemi nasıl ekleyebiliriz bir moda yardımcı olursanız sevinirim

Osp modeli oyuna ekleme, konunun başında yer alan item ekleme dersi adı altın da anlatılan mantıkla aynı. Ordan  faydalabilirsin. Farklı olarak OSP modeler genelde openbrf programındakı aşamalar yapılmış şekilde sunuluyor...Kısaca openbrf olan kısmı atlayıp diğer adımları takip ederek yükleyebilirsin..

bu rehber ilk çıktığından beri 2 bilgisayar değiştirdim 7 format atıldı toplamda ve şu anda linkler çalışmıyor  :grin:

şimdi kardeş cevap verceğinden emin değilim çünkü bu yazı baya eski ben bir osmanlı 1520 kanuni modu yapıyorum moda tüfek nasıl ekleyebilirim sayfa için teşekkürler

Dostlar bir şey soracağım, bu ilkel program kullanılmak zorunlu mu? Maya ile falan 2-3 saniyede halledemiyor muyuz şu Modelleme işini.

Back
Top Bottom