Deprem(Yunanistan 7.2)

Users who are viewing this thread

Feed Me

Sergeant Knight at Arms
Yunanistanda deprem olmuş,ülkemizinde batı illerinde etkisi bayağı hissedilmiş ağabeyler.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26478784.asp

Ben hissetmedim Samsundayım ama kız arkadaşım beni aradı deprem olduğunu filan söyledi,İzmirde o,ki bu sırada oyundaydım oyundada bağırdılar all chatden deprem oluyor uleyn diye.

edit : Kont Dooku ile aynı oyundaydık adam deprem olduktan 10 saniye sonra dc yedi lan.Bişe olmamıştır umarım.

edit 2 :
TEUROMED.24hours.jpg

TEUROMED.legends.png

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=379960

Ankara civarında hissedildi, umarım gelmez tekrardan. Herkese geçmiş olsun. Gün içinde başınızdan geçenler konusundaki resime ne desem bilemedim amma, anlaşılan depremin ne kadar korkunç olabileceğini bilmiyorlar.

Lüleburgaz da oturuyorum.Tuvalette elimi yüzümü yıkamaya girmiştim,deprem başladı.

Ablamla zar zor çıktık.Şarköy'e giden kuzenler yolda yakalanmış.

Hissettiğim gibi dışarı fırladım. Küçüklükten gelen deprem korkusuyla, kendimi nasıl attığı bilmiyorum. Tuvaletteydim, pantolonu zar zor toparladım. Allahım o nasıl bir andı, o nasıl bir korkuydu :shock:

19 ağustosu yaşayan biri olarak depremin nasıl olduğunu, yarattığı korkuyu biliyorum. Benim de başım dönüyor sandım. Bir baktım lamba sallanıyor. Attım kendimi dışarı. Bu arada 6.5 büyüklüğünde, Gökçeada yakınlarında Ege Denizi'nde olmuş.

Homeros said:
Hissettiğim gibi dışarı fırladım. Küçüklükten gelen deprem korkusuyla, kendimi nasıl attığı bilmiyorum. Tuvaletteydim, pantolonu zar zor toparladım. Allahım o nasıl bir andı, o nasıl bir korkuydu :shock:

Çamaşır makinesinin içerisine girmeyi denedim korkudan.''Kafamı sokayım belki kurtulurum'' diye

Babamın memur olması sebebiyle Eruzurum ve Erzincan illerinde çok yaşadım.Depremin ne olduğunu iyi bilirim.Yaşayanların çabuk atlatmasını hatta mümkünse unutmasını dilerim.

edit : Homeros henüz bir haber yok can kayıplarıyla ilgili ama muhtemelen Yunanistanda bayağı kişi ölmüştür diye tahmin ediyorum 7.2 ile.Zavallılar zaten ülkenin kendi sorunları yetmiyormuş gibi bir de deprem yaşadılar.

incili arwa said:
Homeros said:

Çamaşır makinesinin içerisine girmeyi denedim korkudan.''Kafamı sokayım belki kurtulurum'' diye
:neutral:

İnşallah bir daha olmaz

Gökçeada'da ölen olmadığına göre Yunanistan'da da yoktur.

Fakat kuvvetli bir depremdi.

Back
Top Bottom