Resolved Demircilikteki 2 yeni sorun

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.6.0
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Demircilik bölümüne yeni eklenen sipariş kısmını denedim ve gözüme çarpan 2 sorun var.
1 - Sipariş bölümünde istenilen özellikleri dogru şekilde hazırlıyorum,sonuç kısmında herşey yeşil/kırmızı renk yok yani ne isteniyorsa onu veriyorum.ama bi seferinde güzel olmuş diyip parasını veriyorlarken diger seferinde berbat olmuş diyip paranın yarısını kesiyorlar.halbu ki 2 durumdada birebir istenilen silahı teslim ediyorum.
2 - Sipariş veren kişiler arasında 2 defa kendimi gördüm.benim karakterim,benden habersiz,bana çift elli kılıç siparişi veriyor :smile:

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

2. maddedeki sorun sanırım düzeldi,sonraki sürümlerde tekrar karşılaşmadım.ama 1.maddedeki sorunu dün yine yaşadım 1.7.0 sürümünde.istenilenden daha iyi özelliklerde teslim ettigim halde siparişi,begenmeyip paradan kesinti yapıyorlar.

Önümüzdeki versiyonlarla birlikte bahsettiğiniz konuya yönelik bir fix yayınlamayı planlıyoruz. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Back
Top Bottom