Demircilik Bugu

Users who are viewing this thread

Merhabalar,
Demircilikte çok önemli bir bug keşfettim can sıkıcı bir bug.Ben smith yetenek ağıcın da her dökümte %100 yeni parça öğrenmek yerine başka şeyi seçtim lakin diğer yoldaşıma %100 yeni bir parça seçmeyi öğrendim ama o yoldaşımla döküm yaptığım zaman yeni bir parça öğrenemiyorum ya da 280 smith olmasına rağmen çoğu demir parçası açılmadı çok saçma bir durum hala 4.5. seviye çift elli kılıçtan 1 tane bile kılıç açılmadı ya da yetenek sıfırlama yok mudur ? en önemlisi yoldaşımıza verdiğimiz yeteneğin geçersiz olması..

Yüksek sallama hasarlı kaliteli malzemeler ürettikçe çok hızlı yeni parçalar açılıyor. Mesela, iyi çelikten bir kılıç ürettiğimizde , her üretimde birden fazla parça açılıyor. Dikenli mızrak başı ile cirit üretimi açılırsa hem karakterlerin levellerinde he açılan parçalarda son sınırları zorlayabiliyoruz. Ne kadar çok yoldaşımız üretim yaparsa o kadar çok gelişme kaydediyoruz.

Yüksek sallama hasarlı kaliteli malzemeler ürettikçe çok hızlı yeni parçalar açılıyor. Mesela, iyi çelikten bir kılıç ürettiğimizde , her üretimde birden fazla parça açılıyor. Dikenli mızrak başı ile cirit üretimi açılırsa hem karakterlerin levellerinde he açılan parçalarda son sınırları zorlayabiliyoruz. Ne kadar çok yoldaşımız üretim yaparsa o kadar çok gelişme kaydediyoruz.
kardeş sen mevzuyu anlayamamışın yeni parçaların açılıp açılmaması değil mevzu, yoldaşlara verdiğimiz skillin işlev görmemesi mevzu ki kaldı ki hile ile bile bütün parçaları açılmıyor kolay kolay,genel olarak demirclikte sorun var

Yapım aşamasında demircilik ile alakalı daha bir çok bug var yazmadığımız , hatta bazılarından istifade bile ediyoruz. Yoldaş skillerinin işlevleri hafif kalıyor diyebilirim. İşin içine girdikçe olaylara vakıf olur oynayan arkadaşlar. Hile ile kastettiğin mod mudur bilmiyorum ama parçaların tamamını ,ürettiğimiz yüksek özellikli silahlar envanterde çok yer kapladığı için bir süre görünmemeye başlayınca eritip geri dönüştürdüğümüz zamanlara kalmadan açıyoruz. En nihayetinde bir çok denemeden sonra en iyi silahları üretebiliyoruz. 146 delici cirit 177 kesici çift elli kılıç üretebiliriz gelişimleri tamamladıktan sonra. ( Çift elli kılıç ile alakalı formülü yazayım hazır değinmişken= Uzun falx bıçağı 9-4, Düğmeli demir siper 1-2, Ekstra uzun gizlemeli kabza 4-2, Fian'ın Kabzabaşı Beygir 13-3. 173 sallama hasarını bulana kadar parçaların boyları ile oynadıktan sonra demirciliği yüksek karakterler ile basarak + puanları takip ediyoruz.)

Last edited:
Back
Top Bottom