DarkRider Mod (DURDURULDU) (Lütfen Sayfa 18'deki açıklamayı okuyunuz!!)

Users who are viewing this thread

Rocker575 said:
ya bak mod öldü sayılmaz ama şuan komada gibi
inşallah devam edebilirsiniz ben size model,harita,rig,(biraz)kaplama,troop,item ekleme ve (çok az)kod olarak yardımcı olabilirim

Model kaplama konusunda da ben yardımcı olabilirim , yeniden diriltebiliriz isterseniz bakın bu kadar gönüllü de varken :smile:

Rocker575 said:
Model kaplama konusunda da ben yardımcı olabilirim , yeniden diriltebiliriz isterseniz bakın bu kadar gönüllü de varken :smile:
bu kadar dediğin ikimiz tabi ben bikaç kişilik yardım ediyorum burda ama :grin:  sen olmazsanda modeller kaplanmaz :wink:
kaplama senden olunca bi coder lazım galiba?

Arkadaşlar çok sağolun da bütün bilgiler,modeller silinmişken en baştan yapmaya üşeniyorum kısacası :grin: ama tekrar başlarsam size haber veririm. tekrar sağolun

bence birden değil zamana yay yinede yap bu modu hergün birşey eklesen  mod oluşur bence üşenme

Lord Marcel said:
Arkadaşlar En Başta Sizden Özür Dilemek istiyorum.

Modu bıraktık. MECBUR OLARAK

1)Takım Dağıldı hiç kimse modla uğraşmak istemiyor.bende bir yere kadar devam edebildim.

2)Ghost alırken yanlışlık ile D deki bütün dosyaları sildim.Mod dosyaları dahil

Son olarak:Dosyalar ve modeller silinince hevesimde kaçtı hepinizden çok özür dilerim. :sad:

Yeniden M&b yi indiricem belki bu modu tekrardan yapmaya çalışabilirim sabrınız için teşekkür ederim.

Hepinizden Tekrar ÖZÜR DİLERİM.

sistemi tekrar yüklemeyi dene..

Ya bi daha pc de sorun çıktığında format atmak yerine ghost cd sini takıyorsun pc ni format attıktan sonra haline döndürüyor. tabi sadece c yi işte ben yanlışlıkla d yi de sildim  :sad:

Back
Top Bottom