Users who are viewing this thread

özet :yardım edin
Nasıl Çoğaltılır :1
Hile kullandınız mı ve eğer öyleyse :no
Sahne Adı (ilgiliyse):d3d
Medya (Ekran Görüntüleri ve Video):
Bilgisayar Özellikleri :
İşletim Sistemi:WINDOWS 10
GPU:1660 SÜPER
GPU Sürücüsü Sürümü:511.79
İşlemci: AMD RYZEN 3700X
RAM: GSKILL 16GB 3600MHz CL18
Anakart:MSİ B550 TOMAHAWK
Depolama Aygıtı (HDD/SSD):SSD

Merhabalar, sanal bellek alanını genişletmek daha önce kullanıcıların bu sorunu çözmesinde yardımcı olmuştu. Konuyla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sorun devam ederse lütfen crash checklist ve common workarounds listelerimize göz atın, buradaki çözümlerden sonra da sorun devam ediyorsa lütfen bana bildirin.

Merhabalar, çökme raporunu bize yollayarak uygulamanın size verdiği kodu benimle paylaşırsanız geliştiricilere iletebilirim.

Bu hataları arka arkaya alıyorum sürekli oyunun bütün dosyalarını sildim bir çek kez tekrar tekrar oyunu yükledim yok çözüm bulamadım
bütün sürücüleri güncelledim bütün sistemin güncelliğini tehit ettim olmadı format attım bilgisiyara yine yükledim yine aynı sorun lütfen artık yardımcı olun bununla uğraşmak cansıkıcı artık ne yapacağımı bilmiyorum oyun oynamaktan ilk defa bu kadar nefret ettim.
Ve bu arada özel savaş veya kayıta devam et dediğimde oluyor bu hatalar ayar menüsünde saatlerce dursam da hata olmuyor bir tek oynamaya kalkarsam hata oluyor.

Çökme kodunu ve sorunu geliştiricilere ilettim zaman ayırdığınız için teşekkürler. Konuyla ilgili ekibimizden bir güncelleme gelirse veya konuyu çözebilmek adına sizden başka bilgiler istenirse ben başlığı güncelleyeceğim.

Back
Top Bottom