Dövüş Mekaniği

Users who are viewing this thread

Tüfekçi Başı

Grandmaster Knight
Uluslararası mod geliştirme bölümünde dövüş mekanikleri üzerine kodlama temelli açık kaynak kod yarışması yapıyorlar. Ben de bir şeyler yapmak istriyoruım. Size sorayım dedim. Nasıl bir şey üzerine çalışayım? Açık kaynak olduğu için siz de faydalanırsınız.

Açıkçası bir sürü fikir var. Fakat böyle kol-bacak kopması veya kafa atma gibi şeyler yapabilirsin, imkansız değil.

Yani yapılması imkansız diyemem ama, koltuklanmış kargı vuruşuyla, yiyen adamın öleceği kesinse kargıya saplanıp bir süre kargıyla ilerlemesi çok hoş olurdu. Bir mission template triggerıyla yapılamayacak birşey değil ?

Tüfekçi Başı said:
Uluslararası mod geliştirme bölümünde dövüş mekanikleri üzerine kodlama temelli açık kaynak kod yarışması yapıyorlar. Ben de bir şeyler yapmak istriyoruım. Size sorayım dedim. Nasıl bir şey üzerine çalışayım? Açık kaynak olduğu için siz de faydalanırsınız.
Ateşli silah modlarında keskin nişancı tüfekaleri bile normal tüfek gibi çalışıyor bununla ilgili bir kod olabilir mesela dürbünü olan bir silahı(illa ateşli silaha da gerek yok crossbow da olabilir) elimize alıp nişan alırken r ye yada başka bir tuşa basınca dürbün açılsa ve yakınlaştırsa çok güzel olur bence

Back
Top Bottom