Dörtyol Hanı - Genel Sohbet Konusu

Users who are viewing this thread

Ben varım hala forumda, adını görünce bir bakayım dedim. Şu anki kullanıcı adımla muhtemelen hatırlamazsın ama eskiden Tanhu ve diğer duplicate hesaplarımla devamlı gelip hikaye yazardım. :lol:

Ben varım hala forumda, adını görünce bir bakayım dedim. Şu anki kullanıcı adımla muhtemelen hatırlamazsın ama eskiden Tanhu ve diğer duplicate hesaplarımla devamlı gelip hikaye yazardım. :lol:
Aa Tanhu, hatırlamaz olur muyum :grin: Şu anki ölülüğü görmek canımı sıktı,ama birkaç yıl önce yine geri dönüş yapmıştım, o zamanlarda da böyleydi maalesef...

Maalesef. İlk dönemler gayet canlıydı. Yarışmalar vs. gayet iyi gidiyordu. Şimdi artık taşıma suyla değirmen dönmez tabi, bu haliyle devam eder tahminimce. O dönemler yazan herkes işinde gücündedir, benim de çok zamanım olmuyor ve eski ortam olmayınca insan pek yazmak da istemiyor zaten. :grin:

Sen neyle meşgulsün şu sıralar?

Maalesef. İlk dönemler gayet canlıydı. Yarışmalar vs. gayet iyi gidiyordu. Şimdi artık taşıma suyla değirmen dönmez tabi, bu haliyle devam eder tahminimce. O dönemler yazan herkes işinde gücündedir, benim de çok zamanım olmuyor ve eski ortam olmayınca insan pek yazmak da istemiyor zaten. :grin:

Sen neyle meşgulsün şu sıralar?
Müzik işine daldım forumdan sonraki yıllarda, o yolda ilerliyorum. Şu an pandemi yüzünden iç açıcı bir manzara yok ama bakalım, yaşıyoruz işte... Senden ne haber?

Güzel, umarım pandemi biraz hafifleyince manzara da iyileşir. Ben de arkadaşlarla oyun projesi geliştiriyorum, pandeminin işe doğrudan bir etkisi olmadı işim bilgisayar üzerinden olduğu için. Ot gibi yaşıyoruz ama işte.

Eskilerden diğerleri de buradaysa onlar da bir mesaj bırakırsa buraya çok makbule geçer. :grin:

Selamlar. Geçiyordum, bir uğrayayım dedim. Eskilerden burada olan var mıdır? Kızıl Şaman'ı son entry olarak görünce ümitlendim bir an...
Güzel, umarım pandemi biraz hafifleyince manzara da iyileşir. Ben de arkadaşlarla oyun projesi geliştiriyorum, pandeminin işe doğrudan bir etkisi olmadı işim bilgisayar üzerinden olduğu için. Ot gibi yaşıyoruz ama işte.

Eskilerden diğerleri de buradaysa onlar da bir mesaj bırakırsa buraya çok makbule geçer. :grin:
Ben de buralardayım ya. Thermicias'ı görünce bir ses vermeden edemedim. O kadar uzun zaman oldu ki en son göreli.... :roll:
Bu arada yuh, sen Tanhu muydun! Daha yeni öreniyorum bunu ben. :lol:

Haha, bu durumdan bahsetmemi gerektirecek pek bir şey yaşanmadığından bilen fazla kişi yok. Bildiğini bildiğim iki üç kişi vardır herhalde. :lol:

Bazen benim gayet iyi tanıdığım ama bu kullanıcı adımdan ötürü beni tanımayan biriyle etkileşime geçtiğimde garip hissettirebiliyor. :mrgreen:

Back
Top Bottom