Dörtyol Hanı - Genel Sohbet Konusu

Users who are viewing this thread

Bilmiyorum hala kararsızım.Ayrıca ben senin dizinde nerede kaldığımı unuttum heralde sezon finali 2-3 bölüm vardı oraları izlemem lazım :smile: Sende kendini geliştiren üyeler densin ama yetmez daha üst seviyeye çıkarsan hem üyeler hem sen mutlu olursun  :wink:

ConWolter said:
Bilmiyorum hala kararsızım.Ayrıca ben senin dizinde nerede kaldığımı unuttum heralde sezon finali 2-3 bölüm vardı oraları izlemem lazım :smile: Sende kendini geliştiren üyeler densin ama yetmez daha üst seviyeye çıkarsan hem üyeler hem sen mutlu olursun  :wink:

Çıkartmaya çalışıyorum zaten  :razz: İzleyenleri elimden geldiğince memnun etmeye çalışacağım.

@larten senin kendini gelistirebilcegine inanıyorum amaçlarının sonuna kadar üstüne git....

@KaanAyaz heralde forumda daha yenisin biraz tutmuş hikayeleri okuyup kendine özgü bir stil oluşturmalısın

yeni bir dizi çekmek istiyorum ana karakter ne olsun
a)tüccar
b)sıradan bir asker (sıradan krallığın sıradan askeri)
c)köylü
d)karısını kurtarmak isteyen bir adam

colombos said:
a)tüccar
c)köylü

Bence hangisini benimsersen ve hangisini daha iyi yazabileceğini düşünürsen onu seç şimdiden bekliyorum dizini başarılar  :razz:

Arkadaşlar bir şey konusunda kararsız kaldım.Ateş&Kılıç'ta mevcuttaki silahları kullanarak nasıl bir iş yapılabilir yani hangi zanaat olabilir?

Courage said:
ConWolter said:
Arkadaşlar bir şey konusunda kararsız kaldım.Ateş&Kılıç'ta mevcuttaki silahları kullanarak nasıl bir iş yapılabilir yani hangi zanaat olabilir?
Ateş ve Kılıç konusunda sormalısın bunu, burada değil.
Tam olarak tüyo vermek istemedim ama dizim için sordum.Karaktere nasıl iş bulabilirim diye sormak istemiştim hata bende soruyu yanlış sormuşum.Şimdi düzelteyim;Dizinin karakteri için ne gibi zanaat kullanmalıyım?

ConWolter said:

Karakterin demirci olabilir, silah yapar. Ama keşke önce çaresiz arayışı bitirseydin

Çaresiz Arayış'ın devam etmeyeceğini kim söyledi  :wink:
Ayrıca mesleğini gösterebileceğim bir şey düşünüyorum.Aklımda bir şey var fakat daha iyisi olabilir diye düşünüyorum.

ConWolter said:
Çaresiz Arayış'ın devam etmeyeceğini kim söyledi  :wink:
Ayrıca mesleğini gösterebileceğim bir şey düşünüyorum.Aklımda bir şey var fakat daha iyisi olabilir diye düşünüyorum.

İstersen bu fikir konusunda vs. sana yardım edebilirim.

Aklımda bir kurgu var ama düzenleyemiyorum bir nevi hikaye tıkandı diyebilirim.Yavaş yavaş toparlayacağım.Bir hikaye oturtayım çekime başlarım. 

colombos said:
a)tüccar
c)köylü
öhömöhöm hepsinde yapabilirim entrika

Bence kararı sen vermelisin.Ama benim fikrim o dediğin konular çok klişe....
Biraz daha değişik bir şey olabilir, devrik bir kralın dizisini çekebilirsin mesela....

Back
Top Bottom