cRPG'ye Kayıt Olma Rehberi

Users who are viewing this thread

hah uyuya kalmısım q m p s ye bas oyuna girip orada sana 4 haneli bir rakam verecek gir onunla bide su videolarımı izlemiş olsaydın sormazdın bna bunu.

Bugrahan said:
hah uyuya kalmısım q m p s ye bas oyuna girip orada sana 4 haneli bir rakam verecek gir onunla bide su videolarımı izlemiş olsaydın sormazdın bna bunu.
Exxx123 lü olan kısım içinde geçerlimi bu ? ben 28 levellik olan karakterin şifresini unuttum

kickboxer_18 said:
Bugrahan said:
Exxx123 lü olan kısım içinde geçerlimi bu ? ben 28 levellik olan karakterin şifresini unuttum

Şifre unultudugunda ne yapacagmızı anlattım orda onun aynısını yap

Bugrahan said:
kickboxer_18 said:
Bugrahan said:

Şifre unultudugunda ne yapacagmızı anlattım orda onun aynısını yap
ordan yeni şifreyi alıyorum gene 5 kere yanlış girdin diyo hata veriyo kafayı yicem

varda yok ya bak eski karakterinle oyuna gir q m p s yap orada sana sifre ve üye adı verecek oradan gireceksin karakter paneline sonrada yeni karakterle oynamak istersen oyuna gireceksin multiplayer a tıklayacaksın karakter oluşturacaksın yeni isimde sonra siteye git eski ıd şifrenle girip select karakterden seç yeni karakterini

beyler benim bi hesabım var gayet iyi ama kişisel hesap değil private değil Bpopa diye ama malesef içinde 40 tane oyuncu hesabı var ben oyuna giriyiyorum q m p s yapıyom bana bu hesabı veriyo işte şifresi filan lütfen yardım edin. kişisel hesap istememin nedeni paralarımın çalıncağı

Karakter zaten bağlantılı bir hesap kullanın "ı forgot my password" link diyor bana ne yapmam yazım

Back
Top Bottom