cRPG'ye Kayıt Olma Rehberi

Currently viewing this thread:

King Thranduil

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Bugrahan said:
hahahaha buldum hatanı tamam getting stardedla işimiz yok bak simdi eski karakterine giriş yap select karakter de orada çıkar .d.d.d
bu seferde şifremi unuttum :grin:

Bugrahan

Banned
WB
Best answers
0
hah uyuya kalmısım q m p s ye bas oyuna girip orada sana 4 haneli bir rakam verecek gir onunla bide su videolarımı izlemiş olsaydın sormazdın bna bunu.

King Thranduil

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Bugrahan said:
hah uyuya kalmısım q m p s ye bas oyuna girip orada sana 4 haneli bir rakam verecek gir onunla bide su videolarımı izlemiş olsaydın sormazdın bna bunu.
Exxx123 lü olan kısım içinde geçerlimi bu ? ben 28 levellik olan karakterin şifresini unuttum

Bugrahan

Banned
WB
Best answers
0
kickboxer_18 said:
Bugrahan said:
Exxx123 lü olan kısım içinde geçerlimi bu ? ben 28 levellik olan karakterin şifresini unuttum
Şifre unultudugunda ne yapacagmızı anlattım orda onun aynısını yap

King Thranduil

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Bugrahan said:
kickboxer_18 said:
Bugrahan said:
Şifre unultudugunda ne yapacagmızı anlattım orda onun aynısını yap
ordan yeni şifreyi alıyorum gene 5 kere yanlış girdin diyo hata veriyo kafayı yicem

King Thranduil

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
arkadaşlar ben şifremi kaybettim yeni şifreyle de giremiyorum sıfırdan başlamama imkan yokmu hiç? hiç oynamamış gibi yani?

Bugrahan

Banned
WB
Best answers
0
varda yok ya bak eski karakterinle oyuna gir q m p s yap orada sana sifre ve üye adı verecek oradan gireceksin karakter paneline sonrada yeni karakterle oynamak istersen oyuna gireceksin multiplayer a tıklayacaksın karakter oluşturacaksın yeni isimde sonra siteye git eski ıd şifrenle girip select karakterden seç yeni karakterini

ulaskk35

Sergeant at Arms
WBNW
Best answers
0
Ya ben daha ilkde başarısız oldum  Eu_cRPG 1 serverine giriyorum girdiğim gibi Kick yiyorum ve oyunum orjinal

Real34

Recruit
WBNW
Best answers
0
beyler benim bi hesabım var gayet iyi ama kişisel hesap değil private değil Bpopa diye ama malesef içinde 40 tane oyuncu hesabı var ben oyuna giriyiyorum q m p s yapıyom bana bu hesabı veriyo işte şifresi filan lütfen yardım edin. kişisel hesap istememin nedeni paralarımın çalıncağı

CanerHan

Recruit
Best answers
0
Karakter zaten bağlantılı bir hesap kullanın "ı forgot my password" link diyor bana ne yapmam yazım