cRPG'ye Kayıt Olma Rehberi

Users who are viewing this thread

En son yazdığımı okumadın mı?

Hemde ne hata, hiç bir mod öyle yüklenmez. Sen launcher'ı indir, başlar launcher'ı sonra play cRPG de, sonra indirme yapacak uzun sürebilir internet bağlantına göre, bekle. bitince warband başlayacak senaryo seçiminden cRPG seç oyna bu kadar

Tamam sildim cRPGyi sonra launcherden geri yükledim fakat oyuna crpgden girmiyor.Ya nativeden çok oyunculuya girip crpgye geçiş yapcam yada giremicem.Nativeden geçiş yaptıgımda takım seçme yerine kadar gelebiliyorum.Sonra sunucuyla baglantı kesiliyor.

Iymore said:
kickboxer_18 said:
Iymore said:
kickboxer_18 said:
c-rpg.net den prfil oluşturamadım biri yardımcı olabilir mi?
sorun ne?
sürekli  'this nama is not availeble' gibi bbi hata aliyorum
o isim alınmış, başka isim dene.
ya zahmet olmazsa bana baştan anlatırmısın?
ilköce oyunda profil oluşturup oyuna giriyoruz doğuyoruz yani sonra oyundan çıkmadan mı c-rpg.net de profil oluşturuyoruz oyundayken de oluşturabilirmiyiz?

kickboxer_18 said:
Iymore said:
kickboxer_18 said:
Iymore said:
kickboxer_18 said:
sorun ne?
ilköce oyunda profil oluşturup oyuna giriyoruz doğuyoruz yani sonra oyundan çıkmadan mı c-rpg.net de profil oluşturuyoruz oyundayken de oluşturabilirmiyiz?
fark etmez o, o isim kayıt olmuş oluyor. Resimdekileri tek tek uygularsan sorun çıkmaz. Çıkarsa ekran görüntüsüyle birlikte atarsın.

kickboxer_18 said:
Iymore said:
kickboxer_18 said:
Iymore said:
kickboxer_18 said:
sorun ne?

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,202828.0.html

Al kardeşim burda herşey acik ve net :smile:

kickboxer_18 said:
teşekkürler hallettim bu sefer de yay falan aldım kırmızı ile bu item i kullanamazsınız diyo bunları nasıl hallederiz?
o daha çok level atlayarak çözülür. Mesela yayı alalım ele:

Long Bow
missile speed: 40
weight: 1.7
accuracy: 101
difficulty: 6
speed rating: 50
missile speed: 40
thrust damage: 31 cut
slots: 2
Can't use on horseback

Bu kalın yer yayı kullanmak için 6 power draw yani güçlü germeye gerek olduğunu işaret eder.

ama bu kalkanda shield dır

Huscarl's Round Shield
weight: 9
body armor: 20
difficulty: 5
hit points: 400
speed rating: 80
shield width: 42
Can't use on horseback

atta riding, fırlatmada power throw, bunların dışında kalanlar için strength gereklidir.

edit: cRPG'nin kendi forumunda Türkçe Forumda var, en alta gel bulursun. Sağ üstten giriliyor, Battles'ın hemen sağında

Evet, level kasacaksın. daha çok puanın olur. Sıkılmadan uğraş, ileride çok zevkli bir hal alıyor oyun.

kickboxer_18 said:
evet ama çok karmaşık oyun ekranın da x1x2x3 falan diyo onun ne kadar olması lazım?
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,200796.0.html
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,202828.0.html

şunlara bir bak, anlamadığın yerde anlatırım.

Back
Top Bottom