cRPG Mod Beta - Üyelik ve Mod'un Yüklenişi

Users who are viewing this thread

Gençler bu crpg modülü tam olarak nasıl bir olay? Ben harita üzerinde diğer oyuncularla birlikte oynancağını düşünmüştüm köyler şehirler kaleler alınabilir diye tasarlamıştım kafada :smile: anladığım kadarıyla native'in çok oyunculu modundan pek farkı yok sadece burda bir karakteriz biz?

Pandemona said:
http://chadz.pytalhost.com/crpg/

Gayette çalışıyor.
Site çalışmıyor derken kastığımız exp leri veremiyormuşuz.Yoksa Site çalışıyormuş.

ya calısmıyo dayı bi yardım et video fılan hazırlayın resimler fln koyun bide resimleri güncelle gözükmüyor

Steelo said:
Şu anda duyduğuma göre site çalışmıyormuş.Ama oyunu indirebilirsiniz.Crpg nin sitesine girin orada linki var altta.Mprpesotory (şunu bi yazamadım :smile: ) 'nin sitesinden indirebilirsiniz.

Allah Razı Olsun  :smile:

tamam da indirimde olaan bir yer varmı sürümü

peki mod orjınalde gözüküyo demi ? çünkü almayı planlıyorumda nerde ucuzluk var

YA BEN 8 FARKLI İSİM DENEDİM HEPSİNDE DE THİS NAME İS NOT AVALİABLE DİYOR NEDEN OYUNUM ORJİNAL HALBUKİ

sefa66 said:
YA BEN 8 FARKLI İSİM DENEDİM HEPSİNDE DE THİS NAME İS NOT AVALİABLE DİYOR NEDEN OYUNUM ORJİNAL HALBUKİ

aynı hatayı bende alıyorum ayrıca şifremi unuttuma tıklayıncada hata veriyor nasıl oynamaya devam edicem oyuna?

Beyler ben login yapıyorum beni "Convert To Account"a yönlendiriyor sonra oradaki "In order to identify your account enter the login of one of your characters" Kısmına gelince hesabımın adını ve şifresini yazıyorum şu rakamlardan oluşan sonra "Account already exists." diyor başka bi şifre kullanayım diyorum "invialid" diyor sorun tam olarak ne yardım edebilirmisiniz  :roll:

Benim CGRP ile şöyle bir sorunum var CGRP ye üye olmak istiyorum sitede üyelik yerine her türlü adı yazıyorum ama hata verıyor ve bende buna sinir oluyorum bunun bir çozumu varmıdır?

Farkedmez said:
Benim CGRP ile şöyle bir sorunum var CGRP ye üye olmak istiyorum sitede üyelik yerine her türlü adı yazıyorum ama hata verıyor ve bende buna sinir oluyorum bunun bir çozumu varmıdır?
Bir büyük harf ve birde sayı olması gerekiyor.
En az 8 haneli karakter sayısı üzerinden ayarla herşeyi.

Ahmet_Soykara said:
Beyler ben login yapıyorum beni "Convert To Account"a yönlendiriyor sonra oradaki "In order to identify your account enter the login of one of your characters" Kısmına gelince hesabımın adını ve şifresini yazıyorum şu rakamlardan oluşan sonra "Account already exists." diyor başka bi şifre kullanayım diyorum "invialid" diyor sorun tam olarak ne yardım edebilirmisiniz  :roll:
:sad:

Back
Top Bottom