cRPG Mod Beta - Üyelik ve Mod'un Yüklenişi

Users who are viewing this thread

1)Altarnative deki linkten mi indirdin?(Bu şekilde yaptıysan direk modules'e atıp oyuna girmen yeterli başka ayar gerekmiyor.)
2)Manuel olarak mı yükledin?

Peki nasıl level alabiliriz ? Çırılçıplak olarak başladım nasıl gold kazanabilirim :???: Teşekkürler

Teşekkürler :smile: Allahım sen bana yardım et :grin: adamlar itemli ben tekme atcam artık :smile: Ama çırılçıplak öldüremem heralde :grin:

Ve arkadaşlar sitede character edite girmek istiyorum fakat şöle bir hata veriyor:

Database error: connect(localhost,crpg_remake,PASSWORD) failed.
MySQL Error: ()

ve bu şifre olabilir teşekkürler

bu arada sever gözükmeyenler cracli oyun oynayanlardan kaynaklanıyor ben crackliydim ve severi bulamıyodum orjinal oyunu alınca severlar gözükmeye başladı ve 5 lvlim lütfen crack kullananlar ben crack kullanmıyorum demesin

Ya arkadaşlar ben üye olamıyorum yeni üye linki koymuşlar ama olmuyor .. http://78.46.65.211/crpgsite/new/index.php

Kapalı beta mı oldu anlamadım.Kayıt yapmayı kaldırmışlar demekki önüne gelen kayıt yapıyor buda serverı şişiriyor olabilir.
Check out the beta highscore list!

The list of current public Donators is (in no particular order):
Lisa
Sweyn
Sir_Dagonet
Sekra
Bolvar_Fordragon
Golbez
Ghrazdul
Killface
ARCANE_ARAB
pTx
BreizhoO
Wookimonsta
Varyahen
Kuttenberger
Kirro
DrSnuggles
GhostStalker
Vargas
LDKsoldier
B0ll
Shagrath
achilleus
iGilles
Templar_Beauchamp
MaverickiB
WhiteWolf
John
jellis
Sawa
Thanks a lot to the above and to the long list of the anonymous donators, you help soo much with keeping the server running! - I didn't know if you wanted your name to be made public, though, and I didn't want to force you without asking. So please, I really wish to add you to that list, but you have to give me your permission to do so :wink:.

It would be great if you would send me an email to [email protected] and tell me you're OK with it, so I can put your name up as an public donator (only if you want that, of course - I feel you deserve it, though :grin:)

DP Arkadasım Cok sinirliyim Senin dedigin chazd host bilmem ne ve üye ye de tıkladım 2 sindede registerrrrrrr yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Yardım edersen seviniriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

[WK]WK_Down said:
DP Arkadasım Cok sinirliyim Senin dedigin chazd host bilmem ne ve üye ye de tıkladım 2 sindede registerrrrrrr yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Yardım edersen seviniriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Arkadaşım sinirlenmen senin hatandan kaynaklanıyor ana sayfaya bağlan orda koskocaman "beta release" diye verdiği link var ona tıklasana.
Sniper15 said:
Benim 1.131 oldu versiyon şu anda serverlara giremiyorum siz de nasıl ?
Malesef denemedim pc de tek bir oyun bile yok.

sANA 10 kisilik bi sw accamý 4 aylýk içindengeldi :smile: ?

OLDUUU TEÞEKKÜRLER :smile:
öZELLÝKLER :smile:
Level 2
Experience 5854
Level up at 7142
Kills 1
Death 13
Gold 172
Attribute Points 2
Skill Points 1
Weapon Proficiency Points 35
Convert 2 Skill Points into 1 Attribute point.

You are currently ranked #7541 - you need 12 XP for the next rank.

Strength 3
Agility 3

One Handed 1 [1 WPF cost] 
Two Handed 1 [1 WPF cost] 
Polearm 1 [1 WPF cost] 
Archery 1 [1 WPF cost] 
Crossbow 1 [1 WPF cost] 
Throwing 1 [1 WPF cost] 

Ironflesh 0
Power Strike 0
Shield 0
Athletics 0
Riding 0
Horse Archery 0
Power Draw 0
Power Throw 0
Weapon master * 0

COK SÜPERSÝN BEA KARDES COK TEÞEKKÜRLER HEMEN DENiCEM :smile::smile::smile::smile::smile:

Forumda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir. Ayrıca biraz yavaş ol. :grin:

ACÝÝSÝLLL YARDIM V1.100 VERSÝONUDA V.112 YE CIKMIS ÝNDÝRME LÝNKÝ YOK 112 NÝN LAZIMDA + KIYAFET FALAN ALIYORUM CRPG YE DE GOZUKMUYOR + OYUNDAN ATIYO 112 VERSÝONU UM DEÝL DÝE YARRDIMMM

CursedPirate said:
9. seviyeye geldim hem de sadece 12 kere öldüm :grin: 967 param var. Sanırım iyi birşey? Başta Wooden Shield almıştım bayağı yararını gördüm.
*edit*
Acemi olduğumdan şimdi para boşa gitmesin. Neler alayım öneri de bulunabilir misiniz?

paran 2000 olana kadar bir şey alma.2000 olunca istersen hepsiyle istersen bir kısmıyla bir silah al.sonra zırhını dizersin.

Back
Top Bottom