Resolved Crosshair Kaybolması!

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.7
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Son 2 seferdir oyuna girmemde (Perşembe ve bugün) crosshair'ım gözükmüyor. Başta benle alakalı sandım ama bugün de dosyaları doğrulayıp girdiğimde halen gözükmemesi ilginç geldi. İlgili ekran görüntüsünü spoiler içinde bulabilirsiniz.

Merhaba. Oyuna girdiğiniz andan itibaren mi yoksa spesifik bir eylemden sonra mı bu durumla karşılaşıyorsunuz?

Ayarlarda crosshair kapat diye seçenek var diye hatırlıyorum. Onu yapmış olabilir misiniz?

Merhaba. Oyuna girdiğiniz andan itibaren mi yoksa spesifik bir eylemden sonra mı bu durumla karşılaşıyorsunuz?
Oyunu silip bir önceki sürümden aldığım yedeği tekrar kurup güncelleyince düzeldi. Crosshair four part iken three part'a geçmiştim, crosshair kayboldu. Şuan sorun yok ama bir daha yaşanmaması adına yararı olur ve başkaları da bu sorunu yaşarsa bir çözüm olarak bulunması için bunu söyledim. Ama başka bir konuda belirttiğim performans sorunu halen devam etmekte, düzelirse çok güzel olur. İlginiz için teşekkür ederim.
Ayarlarda crosshair kapat diye seçenek var diye hatırlıyorum. Onu yapmış olabilir misiniz?
Hayır, dediğim gibi crosshair'ı three part yapmadan önce bir sorun yoktu, three part yapınca kayboldu :smile: .

Bu sorunun çözülmüş olmasına sevindim. Ayrıca çözümü paylaştığınız için de teşekkür ederiz. Devam etmekte olan performans sorunu ile ilgili buradaki başlıktan bahsediyorsunuz değil mi?

Bunu inceleyebilmemiz için 1.5.7 sürümü ile bir telemetry istenmişti. Deneme fırsatınız oldu mu?
Aynı sorunla test ekibimizin karşılaşmadığı durumlarda, performans testi sayesinde problemi saptayabiliyoruz. Performans testinin çalışmaması gibi bir durum söz konusu ise bunu da incelememiz gerekir.

Back
Top Bottom