Creasie Roleplay

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
DuruliSama said:
Freyja said:
Albert katkıda bulunmuştur bulunmamıştır ama kendisini ilahi bir şey sanan bir hale bürünmüş durumda. Saptor'a egolu falan diyorsan bir de Albert'da  olan egoya bakmalısın bence. Ah ssleri paylaşabiliyor olsak da burada paylaşsak kim nedir nasıldır gözüksün diye.
Albert'in yazdığı şeyler zaten yanlış, ama bazı vasıfsızlar da yerini bilmiyor işte. Benim mesaj atma sebebim budur. Seni ya da Albert'i birbirinize karşı desteklediğim yok.

Albert112 said:
Kesin sunucuda 5 kişi kalsa bile açık tutarsın eminiz ondan hepimiz. Çok klişe artık bunlar geç.

Hala bize rakip olduğunu falan zannediyorsan kendi hayal dünyada yaşamana devam et. Bilen biliyor zaten kimin ne olduğunu. Yakında da bedava olarak yayınlarız Alphaiosun yaptığı scriptleri. Saptor da baksın script nasıl yazılır görsün ders alsıın  :grin:. Siz de devam edin sunucuyu açık tutmaya birkaç tane inek spawnlayın da sunucu kalabalık görünsün teselli olur.
Bu konuda da Duruli'ye karşı bence çok offensive gelmişsin. Saptor konusunda ise %100 katılıyorum, belki bir şeyler öğrenir. Ama Duruli ve diğer arkadaşlarının da verdiği emeği bu şekilde "bize rakip olamazsınız" diye görmezden gelemezsin. Vasıfsız bir kişi yüzünden iki tane ADAM 'ın birbirine girmesini istemem.

Albert112 said:
Saptor said:
Albert112 said:
1. Zamanında Reichstagda bedava sağladığın scriptleri satın almayı önermiştim. Destek olmanı değil. Hakkımda bişeyler duymuşsun sonra bana tavır almışsın demek ki önyargı problemini aşamamışsın hala utanç verici.

2. Gudmundura attığım mesaj bir tepki mesajı değil alaya alma mesajıydı. Bir insanın lafının arkasında durmayıp döner gibi dönmesiyle dalga geçiyordum sadece. Türk communitysinden ümidimi kestim diyip ardından bir sunucuya bedava script sağlamak  :grin:  :grin:

3. EU PK sı öldü, eskiden 150*200 çeken EU sunucuları 1 yılı aşkın süredir yok. Bu nedenle senin EU da bir değerin kalmadı. O yüzden Türk communitysine geldin mülteci gibi.

4. Seni kişisellik barındıracak kadar iyi tanımıyorum kendini bu kadar önemli sanman komik olmuş.

5. Evet birileri daha önce açtığım RPG sunucularını bilmeden konuşmuş. Son yazdığına cevap verme gereği duymuyorum.

6. DDOS falan atmadık bu ciddi bir suçlama temeli olmayan iddialar atıp algı yaratmayın.

Ha bu arada TR_AglaSogukAteS isimli sunucuyu açma yıkıklığını da sen göstermiştin :grin: kimin kişisel mesele haline getirdiği belli olmuyor mu  :grin:

Bahsettiğin gibi satın almayı istediğini varsayalım Ya ücretini karşılayamamış olurdun ya da sunulan özellikleri ödeyeceğin ücrete uygun bulmazdın ve vazgeçerdin. Her iki senaryoda da konuşma sonunda seni engellemek zorunda kalmazdım diye düşünüyorum. Ama hatırladığım kadarıyla zorunda bıraktın. Neden destek vermek istemediğimi sorup durdun. Eğer cidden satın almak ile alakalı olsaydı kim olduğunu veya ne yaptığını neden umursayayım ki? :lol:

Gudmundr'a attığın mesajın ardında yatan asıl sebebi anlamak yukarıda bahsettiğim olaydan ötürü zor değil açıkçası. Türk RP topluluğundan ümidi kestim, evet. Ha ümit veren bir proje geldi önüme ve ben de seve seve destek verdim ve ileride de böyle projeler gelirse önüme yine destek veririm. Dürüst olmak gerekirse oyuncuların sergilediği davranışlardan, şikayet odalarında gerçekleşen olaylardan gözlemlediğim kadarıyla pek bir gelişme göstermiyor bu topluluk ama denemekten zarar gelmez.

Bahsettiğin sunucular RP sunucuları dahi değil. Phoenix bahsettiğin gibi bir sunucuydu ve oranın normal bir oyuncusuydum uzun bir süre. Belli bir süre adminlik de yaptım. Onun haricinde bahsettiğin gibi bir "değerimin" olması için bir sebep olmadı o tür sunucular için. Tabii, PK modunu geliştiren kemik takımın bir üyesi olmam dışında :lol: Script yapmayı öğrensin gibi çocukça laflar ediyorsun fakat benim yazdığım mod ile oynamaya devam ediyorsun  :fruity:

Bana karşı kişisellik barındıracak kadar beni tanımıyorsan bunca şeyi neden yazıyorsun? :fruity:

Vallahi o kadar RPG sunucusu açıldı ve kısa sürede başarısız olup, saçma kavgaların mekanı haline geldi ki benim gözümde hepsi aşağı yukarı aynı. Bildiğim 2-3 sunucu var kayda değer başarı gösteren ve bu sunucuların ekipleri arasında ismin hiçbir zaman yoktu. Hatta o sunucular zamanında sen bu topluluğun bir üyesi dahi değildin büyük ihtimalle. Açtığın sunucuların ilk kategoriye düştüğünü varsaymam ve dolayısıyla aldığım duyumlara inanmam pek şaşırtıcı olmamalı senin için.

Ben sunucumuza DDoS atacak başka birini tanımıyorum. Sunucuyu açtığımız anda hatta açacağımızı duyurduğumuz anda karalamalar ve hakaret içeren yorumlar yapan sen ve ekibindi. DDoS atanın arkasında olduğunu ispatlar nitelik taşıyan Discord mesajları da var elimizde fakat forum kuralları neticesinde bunları burada paylaşamam.

Arkadaşları ile birlikte şahsıma ve ailevi değerlerime birçok hakaret eden bir insan bana karşı kin tutmadığını falan iddia edince yüzümde beliren sırıtışı görmelisin. Evet, onun da ses kaydı var elimde :roll:

Ah bu arada, Discord mesajları uzun süre geçince dahi silmiyormuş (karşı tarafı engellediğinde dahi). Okuduğum kadarıyla hiç de satın alma niyetiyle falan gelmemişsin, olay tam da bahsettiğim gibi gelişmiş :grin:

Bir de, eğer script yazacaksanız biraz özgün olun benimkinin özelliklerini birebir geliştirmek yerine :facepalm:

Kardeşim aynı şeyleri geveleyip duruyorsun sana uzun uzun yazma çabasına daha girmeyeceğim çoluk çocukla uğraşma kotamı doldurdum. Zaten her elinin değdiği sunucu maşallah 1 haftayı göremiyor 0 çekmeye başlıyor bknz: Reichstag, Creasie bu başarısızlık abideleri senin (ve sana ümit veren elemanların ahhasfhaha  :grin:) ne kadar boş elemanlar olduğunuzu zaten ortaya koyuyor başka söze gerek yok.

photo haklı bu arada

Kendimi ilahi birşey olarak görmüyorum siz kendinizi çok alçalttınız. Communitye hizmet etmek, ego kasacağım son şey olurdu.

AHAHDSASDBFASD sırf tartışmaya katılayım da 2 boş yapayım diyip yeni forum hesabı açan bir grimlord var :grin: bütün ekibiniz mi yıkık kardeşim skdmfasşldfmasdd  :grin: :grin:

Masum bir tavırla bilginin eksik olduğunu düşünerek şu açıklamayı yapacağım. Reichstag kötü değil, şanssız bir sunucuydu. Saptor ile anlaşmadan önceki 1-2 haftalık süreçte senin yönetim kadrondaki birinin script açığını kullanarak sunucuda herkesi banlayıp terör estirmesiyle baş etmeye çalıştık. Saptor ile anlaştıktan sonra da bir grubun özel yapılmış mapi çalıp yaptığı rdm vb. yollarla saldırılarına maruz kaldık. Son güne kadar da bu durumlara inat açık bıraktık sunucuyu. Açıkçası Reichstagı açık bırakmadaki inadımız senin orda burda kendine rakip seçtiğin serverlere sallamak için gösterdiğin inattan daha fazlaydı ama her şeyin bir sınırı olduğu gibi inatlarımızın da bir sınırı var.

TR toplumunda emeğinin olduğunda hemfikirim, açtığın medrp serverlerde oynadım ve eğlendim de. Ama bu kendi ulaşamadığın ciğere mındar demene, ciğere ulaşanlara da saldırmana bir gerekçe değil. Açıkçası daha olgun bir davranış bekliyordum ve hayal kırıklığına uğradım.

Birilerinin çok basit bir geçiştirme taktiğiyle bana da yenisin sen hüü yapmasını bekliyorum hadi bakalım.

Albert112 said:
Saptor said:
Albert112 said:
1. Zamanında Reichstagda bedava sağladığın scriptleri satın almayı önermiştim. Destek olmanı değil. Hakkımda bişeyler duymuşsun sonra bana tavır almışsın demek ki önyargı problemini aşamamışsın hala utanç verici.

2. Gudmundura attığım mesaj bir tepki mesajı değil alaya alma mesajıydı. Bir insanın lafının arkasında durmayıp döner gibi dönmesiyle dalga geçiyordum sadece. Türk communitysinden ümidimi kestim diyip ardından bir sunucuya bedava script sağlamak  :grin:  :grin:

3. EU PK sı öldü, eskiden 150*200 çeken EU sunucuları 1 yılı aşkın süredir yok. Bu nedenle senin EU da bir değerin kalmadı. O yüzden Türk communitysine geldin mülteci gibi.

4. Seni kişisellik barındıracak kadar iyi tanımıyorum kendini bu kadar önemli sanman komik olmuş.

5. Evet birileri daha önce açtığım RPG sunucularını bilmeden konuşmuş. Son yazdığına cevap verme gereği duymuyorum.

6. DDOS falan atmadık bu ciddi bir suçlama temeli olmayan iddialar atıp algı yaratmayın.

Ha bu arada TR_AglaSogukAteS isimli sunucuyu açma yıkıklığını da sen göstermiştin :grin: kimin kişisel mesele haline getirdiği belli olmuyor mu  :grin:

Bahsettiğin gibi satın almayı istediğini varsayalım Ya ücretini karşılayamamış olurdun ya da sunulan özellikleri ödeyeceğin ücrete uygun bulmazdın ve vazgeçerdin. Her iki senaryoda da konuşma sonunda seni engellemek zorunda kalmazdım diye düşünüyorum. Ama hatırladığım kadarıyla zorunda bıraktın. Neden destek vermek istemediğimi sorup durdun. Eğer cidden satın almak ile alakalı olsaydı kim olduğunu veya ne yaptığını neden umursayayım ki? :lol:

Gudmundr'a attığın mesajın ardında yatan asıl sebebi anlamak yukarıda bahsettiğim olaydan ötürü zor değil açıkçası. Türk RP topluluğundan ümidi kestim, evet. Ha ümit veren bir proje geldi önüme ve ben de seve seve destek verdim ve ileride de böyle projeler gelirse önüme yine destek veririm. Dürüst olmak gerekirse oyuncuların sergilediği davranışlardan, şikayet odalarında gerçekleşen olaylardan gözlemlediğim kadarıyla pek bir gelişme göstermiyor bu topluluk ama denemekten zarar gelmez.

Bahsettiğin sunucular RP sunucuları dahi değil. Phoenix bahsettiğin gibi bir sunucuydu ve oranın normal bir oyuncusuydum uzun bir süre. Belli bir süre adminlik de yaptım. Onun haricinde bahsettiğin gibi bir "değerimin" olması için bir sebep olmadı o tür sunucular için. Tabii, PK modunu geliştiren kemik takımın bir üyesi olmam dışında :lol: Script yapmayı öğrensin gibi çocukça laflar ediyorsun fakat benim yazdığım mod ile oynamaya devam ediyorsun  :fruity:

Bana karşı kişisellik barındıracak kadar beni tanımıyorsan bunca şeyi neden yazıyorsun? :fruity:

Vallahi o kadar RPG sunucusu açıldı ve kısa sürede başarısız olup, saçma kavgaların mekanı haline geldi ki benim gözümde hepsi aşağı yukarı aynı. Bildiğim 2-3 sunucu var kayda değer başarı gösteren ve bu sunucuların ekipleri arasında ismin hiçbir zaman yoktu. Hatta o sunucular zamanında sen bu topluluğun bir üyesi dahi değildin büyük ihtimalle. Açtığın sunucuların ilk kategoriye düştüğünü varsaymam ve dolayısıyla aldığım duyumlara inanmam pek şaşırtıcı olmamalı senin için.

Ben sunucumuza DDoS atacak başka birini tanımıyorum. Sunucuyu açtığımız anda hatta açacağımızı duyurduğumuz anda karalamalar ve hakaret içeren yorumlar yapan sen ve ekibindi. DDoS atanın arkasında olduğunu ispatlar nitelik taşıyan Discord mesajları da var elimizde fakat forum kuralları neticesinde bunları burada paylaşamam.

Arkadaşları ile birlikte şahsıma ve ailevi değerlerime birçok hakaret eden bir insan bana karşı kin tutmadığını falan iddia edince yüzümde beliren sırıtışı görmelisin. Evet, onun da ses kaydı var elimde :roll:

Ah bu arada, Discord mesajları uzun süre geçince dahi silmiyormuş (karşı tarafı engellediğinde dahi). Okuduğum kadarıyla hiç de satın alma niyetiyle falan gelmemişsin, olay tam da bahsettiğim gibi gelişmiş :grin:

Bir de, eğer script yazacaksanız biraz özgün olun benimkinin özelliklerini birebir geliştirmek yerine :facepalm:

Kardeşim aynı şeyleri geveleyip duruyorsun sana uzun uzun yazma çabasına daha girmeyeceğim çoluk çocukla uğraşma kotamı doldurdum. Zaten her elinin değdiği sunucu maşallah 1 haftayı göremiyor 0 çekmeye başlıyor bknz: Reichstag, Creasie bu başarısızlık abideleri senin (ve sana ümit veren elemanların ahhasfhaha  :grin:) ne kadar boş elemanlar olduğunuzu zaten ortaya koyuyor başka söze gerek yok.

photo haklı bu arada

Kendimi ilahi birşey olarak görmüyorum siz kendinizi çok alçalttınız. Communitye hizmet etmek, ego kasacağım son şey olurdu.

AHAHDSASDBFASD sırf tartışmaya katılayım da 2 boş yapayım diyip yeni forum hesabı açan bir grimlord var :grin: bütün ekibiniz mi yıkık kardeşim skdmfasşldfmasdd  :grin: :grin:

He yav he. Ondan mı Alphaios gidip millete bu başlığın linkini atıyor ve karşılığında ona ***** çekiyorlar :lol: Onların da ekran görüntüleri var bak, izin verin de atalım artık şuraya.

Valla bizim sunucuya bir haftalık diyenler üç gün dayanamıyor sonra script vermedim diye çekememezlik edip gelip burada boş yapıyor işte :roll: Biz gidip uyduruk bir mid rpg mi artık her ne diyorsanız ondan yapmaya çalışmadık. Öbür türlü açarız millet birbirini randomlar sövüşür sizin sunucularda olduğu gibi. Millet HCRP yapacak kapasiteye henüz sahip değil diye ekibe laf atmak saçma.

O değilde turnuvalardan multihack sebebiyle diskalifiye edilen, zamanında bizim native H5 klanında alay konusu edilen, sesi titrek veletler gelip burada ahkam kesip millete yenisiniz falan diyor ya benim bu topluluğa olan inancım hiç kalmadı artık :lol:

Kudurmanıza sevindim  :fruity:

Neyse saptoru hallettiğimize göre dikkatimizi çözüm odaklı olmaya çevirebiliriz. Duruli ve sandesanın yazdığı hakkında bişeyler söyleyeceğim. Alıntılamak istemiyorum çok uzuyor post.

İlk olarak karşı sunucuyu karaladığım ve küçümsediğimle alakalı algı oluşturmuşum doğrudur olanlar dışardan öyle duruyor ama aslı öyle değil. Biz daha Avrasyayı açmadan önce sizin discordda karalamalar başlamıştı bizde de ssler var.

Duruli alakasız biçimde benim sorun yaşadığım insanların tarafında yer aldı. Bu nedenle onla da sorun yaşamaya başladık. Ben ona ofansif bir yaklaşım sergilemedim bunlardan önce. Zaten Creasieden haberim olmadan önce Avrasyayı açacakken duruliye adminlik teklif etmeyi düşünüyordum çünkü daha önce de 2017 Pegasus Hcrpde adminlik yapmıştı güzel bir sunucu olmuştu.

Reichstaga da sallamış oldum ama Reichstag yönetiminde kimler var onu bile bilmiyorum Saptorun scriptlerini yaptığını biliyorum sadece o yüzden böyle birşey söyledim. Benim yönetim kadromdan birilerinin çeşitli saldırılar yapması onları ilgilendiren bir durum. Beni, yönetim kadron şunları şunları yaptı diye suçlayamazsın. Ayrıca ulaşamadığım ciğer demişsin ancak ulaşamadıklara ciğere mındar diyip başkalarına çamur atan kişiler onlar. HCRP konusunda baya tecrübem var yani ben burada "ben başarısız oldum başkalarına çamur atayım" demiyorum, aksine bu adamlara anladıkları dilden anlatmaya çalışıyorum bazı şeyleri. Daha önce son açtığım Avrasya da dahil olmak üzere 4 tane HCRP sunucusu açtım ayrıca 1 tane de yönetim kadroma açması için söyledim 2018 kışında sanırım onun adı da Avrasyaydı toplam 5 ediyor ve hepsi de dönemlerinde tutan serverlardı. 3 tanesinin konu linkini de kanıt için aşağıya bırakıyorum. Ayrıca zamanında eğlenceli bir Hard Roleplay klanım da vardı. Özetle Reichstagın teknik meseleler hariç yönetim kadrosunda sorun olduğunu düşünmüyorum.

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,371823.0.html
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366746.0.html
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,377582.0.html
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,354981.0.html

Egoist bir izlenim vermek istemezdim ama bunları belirtme sebebim hiçbir şekilde (düşman olmayalım diye) adından bile kendi discordumdan bahsettirmediğim adamların kendi discordlarında bizim sunucuyu küçümsemesiydi. Ve bu küçümsemelerin ve karalamaların ardından verdiğimiz reaksiyon da haliyle şiddetli oldu. Açıkçası bana düşmanca tavır alan kişiler umrumda değil ben düşman görmüyorum onları ancak herhangi bir şekilde zarar vermeye başlarsa bu durum, işlerini baltalama şansım olduğunda da bunu yapmaktan çekinmem. Zira bu raddeye de daha önce communityden kimse çıkmamıştı siz hariç.

Ayrıca saldırılarda bahsi geçen yönetimden arkadaşım Alphaiosun yaptığı şeyler benimle bağlantılı değil. Aynı şekilde yaptığı illegallikler, saldırılar veya yöneltilen suçlamalar Avrasyayı da temsil etmiyor. Beraber olduğumuz durumlarda ise ortak hareket ettiğimizden dolayı bu gibi şeyler meydana gelmiyor. Yani demek istediğim kötü şeyler yaptıysa bireyseldir. Bu nedenle onun yaptığı şeylerden bahsetmenize gerek yok benimle bir alakası yok ve burda bahsedilmesine gerek yok.

Ancak özel meseleniz varsa discorddan iletişime geçebilirsiniz onunla. Foruma pek uğramaz.

Albert bize sen gelip ilk dedin okey sizinle sonra görüşeceğiz, lets be hostile for ever vb yazdın. Bizi düşman olarak gördüğünü söyledin. Bunun ss'i de var bende, senle olan konuşmamızın başına bakarsan dc özelden görürsün sende. Sizi kötülediğimizin ss'i varmış sende, Bana on forum dm'den atabilir misin? İlk biz ne zaman sizin sunucunuzu kötülemişiz falan? Benimde senle bir sorunum yoktu ayrıca ta ki sen bu kadroya ego koyup onlara laf ederken bana da etmeye, emeğime de laf etmeye başlayana kadar. Bu yüzden ofansif olduk seninle. Ayrıca ddos atıldığını, kimin attığını hatta senin de içlerinde ortak olduğunu belli edecek sslerimiz de var. Çıkmış burada sadece Alphaios öyle şeyler yapıyor, ben her şeyden habersizim gibisinden numaraya yatmana gerek yok. Dini değerlerden diğer değerlere kadar Alp'in sövdüğünü ve senin de hakaret ettiğinin ssleri de var. Sunucuya admin olarak girebileceğin hakkında çocukca korkutmalar yaptığının ssleri de var. Saptorun senle olan sorununu bütün ekibe yansıtacağını söylediğinin sside var. Bunca şey varken çıkıp Ben düşman görmüyorum sizi dersen bize kimse sana inanmaz. Biz bunları da insanlara gösterebilirdik vb yapabilirdik. Evet 1-2 ssi dc sunucumuzda paylaştık. Onlar en küçük sslerdi üstelik. Bunları paylaştığımız zaman da siz sunucuya saldırılara başlamış, karalamaları yapmıştınız. Bizi düşman ilan etmiştin, durduk yere. Bence bu konuyu burada boş yere uzatmanın anlamı yok. Sunucu açtınız, kapadınız. Sunucu açtık devam ediyoruz. Olay burada bitmiştir. Siz eventlerinize dönün ilgilenin biz de HRPG sunucumuza dönüp onla ilgilenelim. Boş yere olaylar uzadıkça uzuyor ve sonu gelmeyecek.

Ulan okuyanda sancak ki full biz size saldırmışız alenen siz ama hiçbirşey yapmamışsınız. Durduk yere size sövmüşüz etmişiz siz sövmemişsiniz hakaret etmemişsiniz karalamamışsınız. Afferin böyle devam edin. Hala ddos attınız diyorsun ddosla alakam yok ddos için makineye para veren elemanlardan değilim başka düşmanlarınız vardır belki olamaz mı?

DuruliSama said:
Albert bize sen gelip ilk dedin okey sizinle sonra görüşeceğiz, lets be hostile for ever vb yazdın. Bizi düşman olarak gördüğünü söyledin. Bunun ss'i de var bende, senle olan konuşmamızın başına bakarsan dc özelden görürsün sende. Sizi kötülediğimizin ss'i varmış sende, Bana on forum dm'den atabilir misin? İlk biz ne zaman sizin sunucunuzu kötülemişiz falan? Benimde senle bir sorunum yoktu ayrıca ta ki sen bu kadroya ego koyup onlara laf ederken bana da etmeye, emeğime de laf etmeye başlayana kadar. Bu yüzden ofansif olduk seninle. Ayrıca ddos atıldığını, kimin attığını hatta senin de içlerinde ortak olduğunu belli edecek sslerimiz de var. Çıkmış burada sadece Alphaios öyle şeyler yapıyor, ben her şeyden habersizim gibisinden numaraya yatmana gerek yok. Dini değerlerden diğer değerlere kadar Alp'in sövdüğünü ve senin de hakaret ettiğinin ssleri de var. Sunucuya admin olarak girebileceğin hakkında çocukca korkutmalar yaptığının ssleri de var. Saptorun senle olan sorununu bütün ekibe yansıtacağını söylediğinin sside var. Bunca şey varken çıkıp Ben düşman görmüyorum sizi dersen bize kimse sana inanmaz. Biz bunları da insanlara gösterebilirdik vb yapabilirdik. Evet 1-2 ssi dc sunucumuzda paylaştık. Onlar en küçük sslerdi üstelik. Bunları paylaştığımız zaman da siz sunucuya saldırılara başlamış, karalamaları yapmıştınız. Bizi düşman ilan etmiştin, durduk yere. Bence bu konuyu burada boş yere uzatmanın anlamı yok. Sunucu açtınız, kapadınız. Sunucu açtık devam ediyoruz. Olay burada bitmiştir. Siz eventlerinize dönün ilgilenin biz de HRPG sunucumuza dönüp onla ilgilenelim. Boş yere olaylar uzadıkça uzuyor ve sonu gelmeyecek.

Yediği içtiği ayrı gitmeyen, beraber sunucu açtıkları adamın yaptıklarından haberi yokmuş, umrunda değilmiş gibi davranıyor ya kanka ben ona kahkaha atıyorum :lol: Katılmadığım bir şey söyleseler dahi ben beraber çalıştığım ekibimin yanında olurum ve yaptıklarından kendimi sorumlu tutarım. Ancak, anladığım kadarıyla herkesin omurgası buna yetmiyor. Bazıları ikiyüzlülük ve karaktersizlikte rekor kırmaya doğru gidiyor insanlara "Ben masumum, hiçbir şey yapmadım" izlenimi vermek adına. Komik...

Valla ben bundan sonra cevap dahi yazmayacağım. Yazdıkça kudurup kendilerini bir şey zannediyorlar :lol:

hF5A01D5D

Merhaba
Konu içerisindeki tartışma, sunucunun kendi sayfasındaymışcasına gibi bir algı oluşmuştu bende. Alakası yokmuş. Konuyu kilitliyorum. Gereken yaptırımlar herkese uygulandı. Bir daha konu ile alakasız tartışma çıkarmamaya özen gösterin. Kimsenin kişisel tartışma çıkarmak için provokatif mesajlar atmasına tolerans gösterilmemektedir.
İyi forumlar!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom