Resolved Crash yemeye başladım.

Users who are viewing this thread

Oyunu günlerdir sorunsuz oynadım. Dün bir kere crash yedim fakat tekrar açıp oynadığımda problem yaşamadım. Bugün ise bir kez daha yedim, önceki save'ime girdikten sonra birkaç dakika daha oynayabildim. Şimdi Quyaz Şehri'nden biraz uzaklaşmaya kalksam hemen crash yiyorum. Sayısız kere denedim aynı.

Last edited:
Oyunu günlerdir sorunsuz oynadım. Dün bir kere crash yedim fakat tekrar açıp oynadığımda problem yaşamadım. Bugün ise bir kez daha yedim, önceki save'ime girdikten sonra birkaç dakika daha oynayabildim. Şimdi Quyaz Şehri'nden biraz uzaklaşmaya kalksam hemen crash yiyorum. Sayısız kere denedim aynı.

Bende şehir fethettiğimde lordlardan birine verince oyun crash veriyor 2 gündür oynayamıyorum 2-3 saat önceki kayıda dönüyorum birkaç saat oynuyorum sonra yine aynı krallıkta kritik karar verince crash veriyor oyun şehirlerden birine girip bekliyorum düşman krallıkları o şehri geri alsın diye en fazla 6-7 oyun günü sonra yine boş yere crash veriyor. Ben umudu kestim 3-5 gün oynayamam.

Ben de dün 3 defa crash yedim haritada. Benim biraz daha farklı. Poros'tan Onica Kalesine giderken durduk yere loading ekranına giriyor. (Haritada oluyor bu ve tam olarak aynı lokasyonda) Sonra da çöküyor. İngilizce forumda yazdım ama henüz cevap veren olmadı.

çok garip ya cidden yayın ve videolarda da görüyorum bu crash olaylarını lakin 24 saatlik oynama sürem boyunca bir kez bile crash yemedim. Allah sabır versin size.

çok garip ya cidden yayın ve videolarda da görüyorum bu crash olaylarını lakin 24 saatlik oynama sürem boyunca bir kez bile crash yemedim. Allah sabır versin size.

Teşekkürler gerçekten 40 saat verdim o save'e heba olsun istemem. Umarım yakın bir zamanda düzeltilir.

1.0.7 yaması da bu olayı çözmedi. Görevlerim değişmiş ve güncellenmiş. Fakat bu sefer haritada sadece biraz hareket etmeye çalışmam bile crash yememe sebep oluyor. Quyaz şehrinden uzaklaşmama gerek olmadan yani.

Bugünden itibaren bendede oldu şimdi türkçe forumu fark ettim bende yeni başlık açmamak için buraya yazıyorum.
Onica'dan Avigos'un kaçırılan kızı Onica görevini yapıyordum. Alsasosa da kızı buldum haydutu öldürdüm ve geri gidecektim ama ne yaparsam yapayım örnek olarak direk yola çıkıyım veyahut burada bekle yapıyım oyundan atıyor. Onica ya giderken normal hızla denedim daha hızlı gitmeyi denedim her şekilde oyundan atıyor ve şu anda malesef oyunu oynayamıyorum. Yardım edebilecek varsa her türlü tavsiyeye açığım.
Not: Oyunu GeforceNow üzerinden oynuyorum
Bu şekilde hem steam türkçe formunda hem de taleworlds'ün ingilizce forumda konu açtım bende bekliyorum ama şu anda ben hiçbir şekilde hareket edemiyorum oyun 1 dakika sonra garanti çöküyor dün yaklaşık 3 saat aralıksız oynadım böyle bir hata hiç almadım şimdi oynayamıyorum malesef

Bende şehir fethettiğimde lordlardan birine verince oyun crash veriyor 2 gündür oynayamıyorum 2-3 saat önceki kayıda dönüyorum birkaç saat oynuyorum sonra yine aynı krallıkta kritik karar verince crash veriyor oyun şehirlerden birine girip bekliyorum düşman krallıkları o şehri geri alsın diye en fazla 6-7 oyun günü sonra yine boş yere crash veriyor. Ben umudu kestim 3-5 gün oynayamam.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Başta sizin gibi düşündüm. Ama oyun erken erişimde olduğundan geliştirici ekibin geri bildirime ihtiyacı var. Sorunları belirtirsek daha çabuk çözebilirler. Belirtmeden çözülmesini beklersek bu süreç daha uzun sürebilir. Oyunu her gün güncelliyorlar. Belki Bugun bu sorunu çözerler. Belki birkaç güne çözerler. Birkaç dakika ayırıp bildirim yapmak bize birşey kaybettirmez.Teknik bölümde konu açtım. Sizde katkıda bulunabilirseniz sorun daha çabuk çözüme kavuşturulabilir.

Şehir Oylamalarında Oyun Sürekli Çöküyor

Last edited:
Back
Top Bottom