CrafTTavern | TW Sunucu!

Users who are viewing this thread

logo.png

Güvenlikli Survival Serverine Hoşgeldiniz!

Server'da Ne Yapacağım
Server'a başladıgınızda ilk olarak ister köye yerleşebilirsiniz ister tek başınıza kendi krallığınızı kurabilirsiniz size kalmış.
Madenlere inin elmasları alın , Zombilerle Kapışın!
Bu Zamana Kadar Yapılmış En İyi Güvenlikli Survival Serveri!
Paranızmı Var O Zaman Ticaretlere Katılın Böylece Zenginliginize Zenginlik Katın!
Ama Unutmayın Dışarıda Sadece Yaratıklar yok Belkide sizi takip eden birileri vardır?

Köyde Bir Çiftçi Olabilirsiniz yada Kendi köyünüzü kurarak arkadaşlarınızı köyünüze davet edebilirsiniz.

Maceraya Hazır mısın?

Sürüm: 1.7.2

İP;5.62.68.125:25565

Forum:Crafttavern.tk

eskisi neyin ne oldugu belli değildi ve oyuncularında yeni baştan SIFIR şeklinde başlamasını istedik ee ayrıca bu bi survival oyunu ne olucağı belli olmuyor :smile:

BioActive said:
Premium dimi yoksa normal mi?
Normal premium oluyor zaten mantıken.Ama server önceki gibi olur premium olmaz.Premium olan kişi zaten normal bir sunucuya da giriş yapabilir.
Bu arada hayırlı olsun iyi oldu da bir de modlu açın yav biriniz,ftb hexxit falan iyi olur. :smile:

Bende geliyorum.Nickim kötü ama ta ne zaman ki üyeliğim.Dalga geçmeyin ha :smile:

mrmca said:
sizi kickleyen kim ?
Sen.

mrmca said:
arkadaşlar şu ana kadar ben 1 kişi kickledim o da bana küfür etti diye lütfen oynuyoruz bare saygılı olalım.

Serverde "back" komutunu kullandığım için ban yemekle tehdit edildim. Ardından admin bile ban atıyorum diyince karşıdaki adama sinirlenip " Serverde back komutu var ***" gibisinden bir şey söyledim ve kick yedim. Zaten bir daha servere girmeyeceğimde girenlerin haberi olsun 5 kişi bir köy kurmuşlar serverde krallık gibi. Pek zevkli değil yani onlara katılmazsanız.

Back
Top Bottom