Counter-Strike: Global Offensive -

Users who are viewing this thread

Harbiden ya. "i am b" diyen Rus çocuklarla oynadığımı biliyorum. Faceit gireyim demiştim bir defa, gold'dan aşağı adam yok. İnfo veriyorum, "thank you noob" diye cevaplıyor -ki aslında bunu derken haklıydı.

Şimdi online kısmı da ücretsiz olduysa oyun G_G demektir.

The White Wolf said:
CS:GO nasıl ücretsiz olur abi ya. Oynadığım tek online oyundu. Çöpe dönecek şimdi. Keşke ayrı serverler açılsa.
Para verip oynayanlar prime sınıfında olduğu için bedava oynayanlarla aynı serverde değiller.

21 level olan adam o kadar kötü oynamayaz rahat olun. Sağlam skor yapıp, aşırı hızlı maç winleri alması gerekiyor. 200 saat oyunum var ben daha 20 levelim.

Ha bir de Non-Prime'lar 21 level olduktan sonra geçerli bir telefon numarası eklemeleri gerekiyormuş. Yani Prime olup Hile açma riskine iyice girmeyecekler.

Bu forumda bu oyunu gömmek çok seviliyor herkes tarafından ama bence yeni gelen sistemle hilelerin önünde daha da fazla geçilmiş olacak. Ama bugün girmenizi önermem 1 maç girdim smokeların içinden görebiliyordum oyun çok bug dolu şuan ve bu smoke bugı bizim takımda 2 kişiye olurken karşıdaki 3 kişiye oldu ve en iyi abuselayanlar kazandı maçı, fix gelene kadar competitiveden uzak durun şimdilik

Ben de LEM'de bırakmıştım oyunu..

C9CD7F82BED2B3862B19ECC7B6834DD731C61383

9E21717EA0DF83035DF6A94A72E0300CE6A3F266
Canım bile gitmemiş :razz:

Back
Top Bottom