Counter-Strike: Global Offensive -

Users who are viewing this thread

androlia said:
Islemciyi salla ekran karti kaldiriyor mu ?
Ah, my sweet summer child.

α Soft Aurora said:
Hayır sen 5000 demişsin, minimum 6450 istiyor. Kaldı ki Dust2 oynaman daha da zor, son mapta eski sistemler sorun çıkarıyor(muş).
Doğru. Çünkü yenilendi harita. Eskisi olsa bir ihtimal ama bununla mümkün değil.

2 sene önce eski PC'de 3000 serisi ekran kartıyla 60'ın üzerinde fps alıyordum Dust 2'de, fakat Dust 2'nin yenilenmiş halinde alamam herhalde. Ayrıca son güncellemeler, yenilenen mapler vs. derken o önerilen sistem gereksinimlerindeki PC bile yüksek fps alamaz, CS:GO çoğu sistemde daha düşük performans vermeye başlıyor her yeni güncellemede. Yani kısaca istersen satın al ve düşük ayarlarda oynamayı dene de, hem yeterli performans alamazsın hemde zevkli olmaz rekabetçi bir oyunu vasat şartlar altında oynamak.

İşlemcim garanti kaldırıyor.Steamde zaten var 48 saat.Eskiden kaldırıyordu.Acaba şimdi açar mı diyorum.Child mhild de deme adam gibi konuşuyoruz şurada. :meh:

Bilmiyorum. Bu aralar gereksiz bi çıkış havli var herkeste. Okumadım mesajları. Sonra konu uzayınca baştan alayım dedim. Nedense gülesim geldi. Şu adamın cevabına da güldüm. İmzasına, kişisel iletisine felan, senin yazdığına güldüm. Kazuto'nun kuzenim yazmış ironisine de. Ne bilim sanırım herkes delirdi. İşsizlikten tartışma çıkıyor yemin ederim :smile:

C0BDBE5F3F4CEA8CCF103BB221F41B92623C9B62

Back
Top Bottom