[CoH] Chevaliers of Hell - [Aktifleşme çabasında :)]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
beyler sancak tasarımlarımızı konuya koyduk ve anket açtık oy kullanırsanız sevinirim hangisi olsun bilemedik.. bu arada neses e emeklerinden dolayı çok teşekkürler.. :wink:

1. bayrağı bence oylamaya katmamalısınız bile nedenini önceki mesajımda söylemiştim. 2. ve 3. resimdeki atlar da şövalye atlarına benzemiyor. Bence 4.sancağı kullanmalısınız.

Başarılar dilerim.

b4ckr0und1 said:
1. bayrağı bence oylamaya katmamalısınız bile nedenini önceki mesajımda söylemiştim. 2. ve 3. resimdeki atlar da şövalye atlarına benzemiyor. Bence 4.sancağı kullanmalısınız.

Başarılar dilerim.
Aynen 4. güzel

arcanie06 said:
b4ckr0und1 said:

Başarılar dilerim.
Aynen 4. güzel

teşekkürler beyler görüşleriniz için.. :wink:

2 Gün önce sana kapımız açık,sen anlarsın bu klan işlerinden vb. ; Şimdi nazını çekemem,artist.Bu ne hızlı değişim.

VaSiLiDeaN said:
2 Gün önce sana kapımız açık,sen anlarsın bu klan işlerinden vb. ; Şimdi nazını çekemem,artist.Bu ne hızlı değişim.
kendi kendine bi havalara girdi dostum ama sorunu çözdük bişey yok herkes kendi yoluna artık..

Evet abartıcak birşey yok bu konuyu uzatmayın benim yüzümden spam olmasın.Ciddi ciddi size başarılar dilerim...

MEXler serverlarını kurtarabilirse en kısa zamanda yapıcaz. olmadı bir yerden server bulucaz yada kendi serverımızı kurmaya çalışcaz...

beyler klandan çıkıyorum olmadı malesef adam akıllı bir b*k u beceremedik takım bile toplanamıyor
hepinize hayatta başarılar

colombos said:
beyler klandan çıkıyorum olmadı malesef adam akıllı bir b*k u beceremedik takım bile toplanamıyor
hepinize hayatta başarılar
güle güle. adamları toparlayamıyoruz deme ilk başta gelmeyen sensin. şimdi yolun açık olsun hadi bakalım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom