Co-op oynama

Users who are viewing this thread

GilanTR

Recruit
Arkadaşlar nativede biz kuzenimle yıllardır beraber oynamak istiyoruz düşünsenize vereceği zevli ülke kurarsınız falan acayip zevkli olacağını düşünüyorum battletime var derseniz öyle güzel olmaz yani o zaman multi yada pw oyna daha iyi.Geçenlerde bir video gördüm ama o modda yarım bırakılmış şehire her giriş çıkışta itemler gidiyormuş arkadaşın söylediğine göre.Öyle bir mod varsa söylermisiniz yada yani kendine güvenen biri yapabilirmi bende mod yapmıştım 1 kere falan ama çok basit bir moddu onu moddan bile saymıyorum ama türkiyede çok güzel mod yapan arkadaşlar var.Rica etsem kenine güvenen biri yapabilirmi yada böyle bir mod varmı ? Arkadaşlar nativede ülke kurmak çok zevkli olur.

Bu modda yarım bırakılmış .

haydut028 said:
Böyle modların çoğu yetersiz-yarım bırakılmış böyle bir mod yapma süresi biraz fazla sürer. Bannerlord'dan bile uzun.
Bannerlorddan bile uzun olacağını öne sürmen saçma olmuş.Donanımlı - Fazla ve verimli bir ekip böyle bir mod yapabilir.

Skyrim bile multiplayer yapılıyorken, bu oyunun co-op yapılması zor bir şey değil. İyi bir ekip gerekiyor sadece.

requizm said:
Skyrim bile multiplayer yapılıyorken, bu oyunun co-op yapılması zor bir şey değil. İyi bir ekip gerekiyor sadece.

Katılmıyorum. Gereken şey oyunun kaynak kodları ve motoruna erişim bilakis TW heralde WByi gömene kadar paylaşmayacak. Konuştuğum modderler -sohbet esnasında- bu erişim olmadan çok zor olacağını söyledi.

Powder57 said:
requizm said:

Katılmıyorum. Gereken şey oyunun kaynak kodları ve motoruna erişim bilakis TW heralde WByi gömene kadar paylaşmayacak. Konuştuğum modderler -sohbet esnasında- bu erişim olmadan çok zor olacağını söyledi.
Aslında zor olmaması gerek derken şundan bahsetmiştim. Oyun skyrim kadar detaylı, karışık bir oyun değil. İmkan olsa yapılması zor olmaz yani.

Amma ve lakin, skyrim gibi(ve çoğu Bethesda oyunu) rahat modlanabilir bir oyun değil. Bu yüzden dediklerinize katılıyorum.

Back
Top Bottom