Coğrafyada Taleworlds'ün hedefleri nedir?

Users who are viewing this thread

Home made npc

Ticaret haritası gibi şeyler ve haydut haritası gibi şeylerden başlamak istiyorum,bunlarda sizce Taleworlds'ün bu iş için gelişmeleri var mı?Ve 2. olarak Rodok coğrafyasına (Güney Vlandia) aktif veya sönmüş yanardağlar eklenir mi?(niye çünkü Rodoklar İtalyan ve İtalyada çok yanardağ vardır[hala daha aktif olanları vardır])3.Siyasi haritaya küçük uluslar terör estirebilir mi?4.Warbandleşme (bilirsiniz benim harita postumu işte sırada harita postum DX) Warbandeki asaletli haritamızı görebilir miyiz?5.Pedolojik düşünceler?6.Hayvan çeşitliliğini, ne zaman getirirsiniz?7.Jeolojik değer hesabını, katar mısınız?8.Kervanlar şehirlere uğradıkça ürün çeşitlilği artar mı?9.Çiftçiler buna dahil mi?10.Taleworlds'ün diğer hedefler nedir?11.Bir Taleworlds çalışanı, (bakıyorsa) varsa bizi aydınlatabilir mi?

Last edited:
Ticaret haritası gibi şeyler ve haydut haritası gibi şeylerden başlamak istiyorum,bunlarda sizce Taleworlds'ün bu iş için gelişmeleri var mı?Ve 2. olarak Rodok coğrafyasına (Güney Vlandia) aktif veya sömüş yanardağlar eklenir mi?(niye çünkü Rodoklar İtalyan ve İtalyada çok yanardağ vardır[hala daha aktif olanları vardır])3.Siyasi haritaya küçük uluslar terör estirebilir mi?4.Warbandleşme (bilirsiniz benim harita postumu işte sırada harita postum DX) Warbandeki asaletli haritamızı görebilir miyiz?5.Pedolojik düşünceler?6.Hayvan çeşitliliğini, ne zaman getirirsiniz?7.Jeolojik değer hesabını, katar mısınız?8.Kervanlar şehirlere uğradıkça ürün çeşitlilği artar mı?9.Çiftçiler buna dahil mi?10.Taleworlds'ün diğer hedefler nedir?11.Bir Taleworlds çalışanı, (bakıyorsa) varsa bizi aydınlatabilir mi?
Cevabını merak ettiğim güzel sorular.

8.Kervanlar şehirlere uğradıkça ürün çeşitlilği artar mı?9.Çiftçiler buna dahil
Bu şu an oyunda mevcut. Kervanlar geldikçe şehrin üstünde çıkan ufak simgelerle neler getirildiği ve götürüldüğü bildiriliyor. Bunun dışında genel olarak ilgi çekici ve benim de merak ettiğim sorular bunlar. Ek olarak Wfas'taki gibi kervan kurma ve işletme sistemi getirilecek mi o da ayrı bir merak konusu. Hangi üründen ne kadar koyacağımı, kaç askerle koruyacağımı ve hangi şehre göndereceğime karar vererek riskli ama daha kolay ticaret yapmak gibi bir şey eklenecek mi? Eğer eklenecekse haritada bunun etkileri nasıl olacak, umarım ekleme planları yoksa eklenir ve kompleks diyerek bir köşeye atılmaz. Tabi bu konuda çalışma varsa nasıl işleyeceğini öğrenmek güzel ve akıldaki soruları cevaplayıcı olur. Umarım aklımızdakileri netleştirirler.

Last edited:
Bu şu an oyunda mevcut. Kervanlar geldikçe şehrin üstünde çıkan ufak simgelerle neler getirildiği ve götürüldüğü bildiriliyor. Bunun dışında genel olarak ilgi çekici ve benim de merak ettiğim sorular bunlar. Ek olarak Wfas'taki gibi kervan kurma ve işletme sistemi getirilecek mi o da ayrı bir merak konusu. Hangi üründen ne kadar koyacağımı, kaç askerle koruyacağımı ve hangi şehre göndereceğime karar vererek riskli ama daha kolay ticaret yapmak gibi bir şey eklenecek mi? Eğer eklenecekse haritada bunun etkileri nasıl olacak, umarım ekleme planları yoksa eklenir ve kompleks diyerek bir köşeye atılmaz. Tabi bu konuda çalışma varsa nasıl işleyeceğini öğrenmek güzel ve akıldaki soruları cevaplayıp olur.
Kervan da neyi nasıl nereye satacağını bizim ayarlamamız fikri güzel görünüyor.

Bu şu an oyunda mevcut. Kervanlar geldikçe şehrin üstünde çıkan ufak simgelerle neler getirildiği ve götürüldüğü bildiriliyor. Bunun dışında genel olarak ilgi çekici ve benim de merak ettiğim sorular bunlar. Ek olarak Wfas'taki gibi kervan kurma ve işletme sistemi getirilecek mi o da ayrı bir merak konusu. Hangi üründen ne kadar koyacağımı, kaç askerle koruyacağımı ve hangi şehre göndereceğime karar vererek riskli ama daha kolay ticaret yapmak gibi bir şey eklenecek mi? Eğer eklenecekse haritada bunun etkileri nasıl olacak, umarım ekleme planları yoksa eklenir ve kompleks diyerek bir köşeye atılmaz. Tabi bu konuda çalışma varsa nasıl işleyeceğini öğrenmek güzel ve akıldaki soruları cevaplayıp olur.
Evet, kendi kervanlarımız için bir çeşit vagonumsu bir şey kullanabiliriz.

Kervan da neyi nasıl nereye satacağını bizim ayarlamamız fikri güzel görünüyor.
Hocam, kesinlikle çok güzel bir mekanik. Wfas'ta sırf bunun üzerine kurulu başarımlar var ve oturduğumuz yerden yönetmek gelişim hissine çok büyük katkıda bulunduğu için bu başarımları gerçekleştirmek klasik Warband başarımları aksine çok zevkli. Umarım oyuna eklenir veya zaten eklenecekse açıklama yapılır.

Siyasi haritaya küçük uluslar terör estirebilir mi?
Bir terör örgütü gibi olmasada ufak tefek klanlar var ve bu klanlar zaten bazı devletlerle savaş içinde. Hatta hiç denemedim ama belki o klanların savaşta olduğu devleti zayıflatırsanız bundan güç alarak o küçük klanlar kale vs. kuşatıp kendi devletini bile kurabilirler belli mi olur.

Bir terör örgütü gibi olmasada ufak tefek klanlar var ve bu klanlar zaten bazı devletlerle savaş içinde. Hatta hiç denemedim ama belki o klanların savaşta olduğu devleti zayıflatırsanız bundan güç alarak o küçük klanlar kale vs. kuşatıp kendi devletini bile kurabilirler belli mi olur.
Bana bir tane klan gerekşiz savaş açmıştı ya :C

Back
Top Bottom