Clash Of Clans (COC) - Clan Wars (Forum'da oynayan varsa gelsin.)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
|GladiatoR| said:
noisealwayswins said:
İlk dediğin içinde root şartmı :grin:
Hepsi için root gerekiyor. Yani programın çalışması için. Boşuna heyecan yapma :grin:
Ya bu adamlara saldırılabilirmi evet aynı kupadamayız evet e o zaman bunlar niye benle eşleşmiyo hep 80bin maddeliler geliyor :sad: hata supercellde bunun hile değil oyun özelliği olması lazım

noisealwayswins said:
|GladiatoR| said:
noisealwayswins said:
Hepsi için root gerekiyor. Yani programın çalışması için. Boşuna heyecan yapma :grin:
Ya bu adamlara saldırılabilirmi evet aynı kupadamayız evet e o zaman bunlar niye benle eşleşmiyo hep 80bin maddeliler geliyor :sad: hata supercellde bunun hile değil oyun özelliği olması lazım

Senin köy binası seviyesi kaç?

Haberiniz var mı bilmiyorum ama şu günlerde Fransa serverında çok fena ganimet var. 600k falan altınım vardı 1-1.5 saat saldırı yaptım 2m altın kastım, bir o kadar da iksir. İsteyenlere ss falan da atabilirim.

Sansür said:
Haberiniz var mı bilmiyorum ama şu günlerde Fransa serverında çok fena ganimet var. 600k falan altınım vardı 1-1.5 saat saldırı yaptım 2m altın kastım, bir o kadar da iksir. İsteyenlere ss falan da atabilirim.

Köy binası 8'e çıkıyor 23 saati var havanın birini 4'e bastım 1 gün 7 saati var şimdi büyü fabrikasını 3'e bastım inşaatcım yok o yüzden kaynakları hızlandırmıyorum inşaatçılar boşta kalınca fransa serverına bir geçeyim teşekkür ederim.

La'dan ötürü aramızda bi yaş farkı var. Ayrıca hızlandırmanın inşaatçıyla alakası olduğunu söyleyen olmadı kaynakları, Boşta olan inşaatcı olmayınca elinde iksirle altın olsa ne işe yarar?

|GladiatoR| said:
"İnşaatçım yok o yüzden kaynakları hızlandıramıyorum" yazmışsın ve bu da hızlandırmanın inşaatçıyla alakası olduğunu gösterir dediğine göre.
Ayrıca la dan ötürü aramızda yaş farkı var ne alaka? Eğer profilindeki yaşın 20 ise aramızda 3 yaş fark var ve o kadar önemli bir fark mı?
Ego patlaması yaşıyorsun galiba sen.

Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur demiş Hz. Mevlana, doğru da demiş. Eskisi gibi asi değilim bu yüzden tartışmayacağım seninle şunu demeden geçmeyeceğim ;

f9t said:
Sansür said:

Köy binası 8'e çıkıyor 23 saati var havanın birini 4'e bastım 1 gün 7 saati var şimdi büyü fabrikasını 3'e bastım inşaatcım yok o yüzden kaynakları hızlandırmıyorum inşaatçılar boşta kalınca fransa serverına bir geçeyim teşekkür ederim.

Şurayı okuduktan sonra tedavi olmanı tavsiye ediyorum " hızlandıramıyorum değil hızlandırmıyorum yazmışım " İyi akşamlar :smile:

|GladiatoR| said:
Tamam kardeş yanlış gördüm ve haksızım da diyorum ki sendeki bu hava neyin havası çok merak ettim.
Hayır yani ne hakla bana cahil diye biliyorsun anlamadım :lol:
Bayılıyorum şu forumda "cool" gözükmeye çalışanlara ya. Çok komik oluyorsunuz.

Senin gibiler sayesinde kuul oluyorum tekrar tekrar teşekkür ederim sana.

ED: Oyun konusunda tartışma başlatacaksan kişisel ileti gönder konunun içine etmeyelim.

f9t said:
noisealwayswins said:
|GladiatoR| said:
noisealwayswins said:

7, genel seviyemde 59

10 ejder 3 öfke(3 lvl öfke) bir barbar kral = 228.458 altın + 124.865 iksir + 167 kara iksir + 22 kupa

çok iyi be.Klan savaşlarında bu rotasyon çok iyi gider.  :smile:

HyperCharge said:
10 ejder 3 öfke(3 lvl öfke) bir barbar kral = 228.458 altın + 124.865 iksir + 167 kara iksir + 22 kupa

Barbar kralın kaçıncı seviye?

noisealwayswins said:
f9t said:
noisealwayswins said:
|GladiatoR| said:
noisealwayswins said:

7, genel seviyemde 59

Ganimet arama hilesi var ama çok uzun uğraşlı iş hiç değmez, Sabırlı olup kaynakları dışarda olan depoları boş olup kaynakları dolu olan köylere saldır böylece altında iksirde kasarsın. Hep 80 bin altın, iksir denk gelmez bu rakam 200, 250 bin altın veya iksirede çıkacak sabırlı olursan.

Hileli aramayı bende kullanıyorum uğraştırdığı falan yok. 70-80 bin altın çıksa sevinir hale geldim normal aramada.

Balex said:
Hileli aramayı bende kullanıyorum uğraştırdığı falan yok. 70-80 bin altın çıksa sevinir hale geldim normal aramada.

Benim için boş bir uğraştan ibaret. Çin serverına ya da fransa serverına geçin oralarda daha çok ganimet bulursunuz.

Bende hile yapmıştım türk serverde. Yaptım bir saat sonra oyundan atınca birdaha giremedim. Hileler var arama hilesi çalışıyor sürekli. Diğer hilelerde sağlam bir koruma var gibi. Riske girmek istiyorsanız köyünüzü google'a yedekleyin deneyin.

WalkingSun said:
Bende hile yapmıştım türk serverde. Yaptım bir saat sonra oyundan atınca birdaha giremedim. Hileler var arama hilesi çalışıyor sürekli. Diğer hilelerde sağlam bir koruma var gibi. Riske girmek istiyorsanız köyünüzü google'a yedekleyin deneyin.

Haklısın, Zaten Google Play'in online oyunları (strateji vs.) hileli oynamak sarmıyor.

f9t said:
HyperCharge said:

Barbar kralın kaçıncı seviye?

1. seviye.

klanım dağıldı :/ ama daha iyi olan bir klana girdim.Adamlar direk ejder basıyor.3-5 lvl.İki tane kristal 1 adam var.üçüncü oldum geldiğim gibi. :grin:

Oyuna yeni başladım ve destansı bir hikaye ile Goblin yendim.

oYdQbm.png

2YOvmA.png

Foto atarken lvl 3 oldum,hadi hayırlısı.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom