Clash Of Clans (COC) - Clan Wars (Forum'da oynayan varsa gelsin.)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

f9t

Banned
Clash Of Clans (COC)
Clash_of_clans_logo_600_270.png

Clash of Clans (Türkçe: Klanlar Çatışması), Helsinki, Finlandiya merkezli video oyun şirketi Supercell tarafından türetilmiş olan çok oyunculu, gerçek zamanlı, freemium, çevrimiçi strateji oyunudur.

Bu Konuyu açmamdaki sebep forumda oynayan arkadaşlar için köy düzenleri ve savaş stratejileri sağlamaktır. Kısacası forumda savaşlarda taktik verip köyü geliştirmektir.

Edit: Arkadaşlar bu konuda savaşlarda aldığınız ganimetleri vs. şeyleri paylaşabilirsiniz.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,312253.0.html
en son yanıt 20 gün önce yani okadar da eski değil hem nasıl incelediysen artık bir sayfa gerideydi  :roll:

lortcush said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,312253.0.html
en son yanıt 20 gün önce yani okadar da eski değil hem nasıl incelediysen artık bir sayfa gerideydi  :roll:

33d8rrl.jpg

Wesley Sneijder said:
Redstone Knight said:
Orası zaten ölmüştü. Burası daha aktif olur herhalde.
Hee yeni konu acilinca insanlarin yorum atasi geliyo zaten

Hayır, neredeyse tüm mesajlar bir ara şu şekildeydi:

- Klan sizin yüzünüzden kapandı olm.
- O bana bunu dedi ben artık durmam.
- Kara iksir deposuna yıldırım atmanın yolları.

- Klan kuralım.
+ Klan kuralım.
/ Klan kuralım.

- Klan aranır.
- Klan aranır.
- Klan aranır.
- Klan aranır.
- Klan aranır.

Kışlalar hızlandırılsın
X yaylarını alın artık 1 taşa kışlalar ve iksir sondaları hızlandırılabilir

Esnaf said:
Kışlalar hızlandırılsın
X yaylarını alın artık 1 taşa kışlalar ve iksir sondaları hızlandırılabilir

Doğru. Bir kaç gündür devam ediyor, 1 taş ile iksir toplayıcılarını ve kışlaları hızlandırabilirsiniz.

Ed: Levelleri alalım.

Benim 45 oluyor.

Esnaf said:
77 lvl oldum  :cool:

Ya bizim burada ki pazarda arkadaşlar 30 - 35 yaşlarında ki abiler bile oynuyor ben bile bu yaşa geldim müptezeli oldum oyunun, Kara iksir sondasını yeni kuruyorum ayrıca oyundaki en iyi asker bana göre SamuRobot P.E.K.K.A. :wink:

f9t said:
Esnaf said:
77 lvl oldum  :cool:

Ya bizim burada ki pazarda arkadaşlar 30 - 35 yaşlarında ki abiler bile oynuyor ben bile bu yaşa geldim müptezeli oldum oyunun, Kara iksir sondasını yeni kuruyorum ayrıca oyundaki en iyi asker bana göre SamuRobot P.E.K.K.A. :wink:
Pekka gereksiz
85 lvl sen sonra kullan ama o arada gereksiz
Ejder kullan daha iyi
55 yaşındaki amcam oynuyor 135 lvl
tabi para yatırdı

Benim biraderin hocasıyla görüştüm hoca Haziran'da başlamış şu an 92 level herif aylık 5 bin liradan fazla alıyormuş 200 lira 200 lira yatıra yatıra adam en'lere girdi.

f9t said:
Benim biraderin hocasıyla görüştüm hoca Haziran'da başlamış şu an 92 level herif aylık 5 bin liradan fazla alıyormuş 200 lira 200 lira yatıra yatıra adam en'lere girdi.

bizim dershane hocası var öyle matcı demekki o fakir 1 yıldır oynuyor 100 lvl bişey :grin:

60 lvl.1 taş etkinliği sağolsun kışla 9 olacak.2 milyon iksiri gördüm.bundan sonra taş biriktirip madenler için saklayacağım.

Savunmalar neredeyse limite ulaştı.köy binayı 8 e yükseltmeli miyim ?

60 Levele gelip daha kışlayı 9 a çıkartamadıysan yol yakınken bırak demiyicem köy binasını yükselt, kara kışlan kaçıncı seviye?

f9t said:
60 Levele gelip daha kışlayı 9 a çıkartamadıysan yol yakınken bırak demiyicem köy binasını yükselt, kara kışlan kaçıncı seviye?

2 olacak 4-5 gune.depolari daha yeni 11 yaptim.9~10 felandi.bi sure birakmistim oyunu.o etkinlik sagolsun cok guclendim.

Daha 15 dakika önce Kışlayı 9'a çıkardım Çarşamba'ya açılıyor ejderha, Onun dışında duvarları geliştiriyorum labaratuvar yeni 5 oldu 6 olması için Köy Binasını 8 istiyor bakalım 2 milyon altını nasıl toplayacağım iksir yine kolay geliyor ama.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom