Civilazation Platformu

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar.Geçen gün merak edip Civilazation V aldım.Oyunu biraz anladım.Zevkli oyun baya sardı :smile: Burada bu oyun hakkında sohbet edebiliriz :smile: Bir, iki sorum olacak.

*Bazıları Civilazation IV daha güzel diyor.Gerçekten öylemi, neden? :smile:

*Oyun bende kasıyor.Bu bir bug falan mıdır yani update ile geçer mi yoksa gerçekten manyak bir sistem gerektiriyor mu?

*Oyunda ünite yetiştirene, ya da inşa yapana kadar barbarlar bana saldırıyor ve baya bir darbe vuruyorlar.Barbarları kaldırmak dışında o süreyi azaltmanın bir yolu yok mu?

Öyle, 5'i oynamadım, ama Civ IV ek paketlerle falan süper. Ama ben gerçekçi oyunları severim, Osmanlı'da 1500 lü yıllarda Erwin Rommel doğunca oyunu bırakmıştım.

Antifiriz said:
Öyle, 5'i oynamadım, ama Civ IV ek paketlerle falan süper. Ama ben gerçekçi oyunları severim, Osmanlı'da 1500 lü yıllarda Erwin Rommel doğunca oyunu bırakmıştım.

Hahahahahaha.

Antifiriz said:

Pek gerçekçi değil haklısın.Mesela Almanya olarak başladım Asyadaydım ve komşum Amerikaydı :/

Bende Osmanlı'da Darius doğmuştu :mrgreen:

carrier said:

Bende Osmanlı'da Darius doğmuştu :mrgreen:
Bu yabancı isimdekiler devşirme olmasın sakın ?  :grin:

Civilization 4 var bende Mevlana'yı "Great Artist" olarak eklemişler koptum vallaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
                                                        (Büyük artist :mrgreen:)

ComradeDimitri said:
Pek bilmiyorum.CİV 4 oynamadım ama birisi bana o daha güzel diyordu.
Banada öyle dediler ondan 4'ü oynadım :lol:
İnternette okuduklarıma göre basitleştirilmiş oyun ve birçok özellik silinmiş.
Çoğunlukla grafiklere ağırlık verilmiş.

Civilazation II'yi oynamıştım :mrgreen: . Güzeldi :lol:
Dimitri öm'lerine bak.

Back
Top Bottom