Ciddi bir sorun lütfen acil düzeltilmeli.

Users who are viewing this thread

70 kişilik ordum vardı bir haydıt sığınağına az kişi ile gece saldırdım normalde kazanıyordum sırf ben düştüm diye ekibim kaybetmiş sayıldı.
Daha da kötüsü 70 kişilik ordumu 2 tane haydut esir aldılar? Bu haydut sığınakları gerçekten sorunlu çözüm getirilsin.

Hayır abicim saçmalık benim arkada 70 kişilik ordum var ve savaşı kazandım sadece ben düştüm diye 8 askerim ayakta onlar yenik sayıldı karsıda 1 asker kalmasına rağmen

Ordunun geri kalanı orayı yakıp yıkması lazım bencede :grin: Seni esir götürüp kaçıradabilirler ordunda dağılır. Böyle parça parça yerlerden toplayabilirsin mesela askerlerini güzel olurdu .

Warband diplomasi modda böyle bir özellik vardı ve bence haklısın. Biz düşsek bile ordu devam etmeli. Ayrıca düştükten sonra grubumuzdaki diğer askerlerinde kontrolüne geçme olmalıydı bence.

Klan özelliğinde getirdiler askerlerin bırakıp gitme gibi olayıda olmamalı hepsi klanına yemin etmiş cengaver değil mi? Kesinlikle dönmeleri gerekiyor.

Böyle düşünürsek haydutların ininde 5 kişinin olması da abes.Bundan daha mantıklı bir yol bulabilirler miydi?Evet, ama herhangi bir hata veya sorun değil bilerek böyle tasarlanmış.

Bana kalsa haydutların yerleri de şehirler gibi kuşatman gereken bir yer olmalı hem krallıkların dışında alternatif bir hedefin olur ele geçirebileceğin.

Bu konudan ben de dertliyim, 50 kişilik ordum nereye kayboldu yani? Benim sığınağa gittiğimi biliyorlar neden beni beklemiyorlar veya kurtarma görevi düzenlemiyorlar, ben yere düşünce neden dağılıyor hepsi ölmedim sonuçta. Daha mantıklı çözümler getirmeliler şuan oldukça saçma haydut inlerine saldırmak.

Bu konudan ben de dertliyim, 50 kişilik ordum nereye kayboldu yani? Benim sığınağa gittiğimi biliyorlar neden beni beklemiyorlar veya kurtarma görevi düzenlemiyorlar, ben yere düşünce neden dağılıyor hepsi ölmedim sonuçta. Daha mantıklı çözümler getirmeliler şuan oldukça saçma haydut inlerine saldırmak.
kesimlikle büyük hata

Back
Top Bottom