Chasing Glory

Users who are viewing this thread

baby dont ban me

Grandmaster Knight
Sde3ZOf.png

Hakkımızda
Bazı zamanlar gelir başaramazsınız ama ders çıkarırsınız. Bazı zamanlar kazanmak istersiniz çok şey kaybedersiniz, zamanla geri kazanırsınız. Bazı zamanlar kazanırsınız, başarıyı baştan elde etmek istersiniz. Klanımız bu yollardan geçerek kurulmuştur. Amacımız geleceğe dönük, eğlence ve nice zaferler bulunduran birlik olmaktır. Bunu gerektiğinde sert disiplinle, genelde ise eğlenerek yapacağız.

Rütbe sistemi
Berthir
Klanın yöneticisidir. Klanla ve organizasyonlarla ilgilenir. Klanın birlik ve beraberliğini sağlar.

Herdir
Berthir’in yani liderin danışmanlarıdırlar ve yönetime yardım ederler. Yönetici olmadığı zaman antrenmanları yönetirler. Klana oyuncu alımı gibi işlerle ilgilenirler.

Gondir
Oyun olarak yeterli olan, üyeleri bir araya getiren, dinleyen, sorunlarını çözebilen ve gerektiğinde eğitim veren kişidir. Antrenmanlarla ilgilenebilir.

PİYADE BİRLİKLERİ
Cainheir
Piyade dövüşlerinde ustalaşmış, profesyonel biçimde kılıç-kalkan, çift elli silah ve blok yapabilen oyunculara verilen rütbedir.

Methir
Acemi dönemi bitirip piyade dövüşlerinde kendini geliştirmiş, kalkan-kılıç ve çift elli silahları iyi kullanabilen, blokları iyi olan oyunculara verilen rütbedir.

OKÇU BİRLİĞİ
Ohtar
Okçuluk ve nişancılıkta ustalaşmış, profesyonel ok ve arbelet kullananabilen oyunculara verilen rütbedir. Yanı sıra yakın saldırıya karşı kendini savunabilmesi için iyi kılıç becerisi olmalıdır.

Hadron
Acemi dönemi bitirip okçuluk ve nişancılıkta kendini geliştirmiş, ok ve arbeleti iyi kullanabilen oyunculara verilen rütbedir.

ATLI BİRLİĞİ
Rochben
At üstünde dövüşte ustalaşmış, kargı ve kılıcı at üstünde profesyonel biçimde kullanabilen oyunculara verilen rütbedir.Rochben rütbesine geçmek için oyuncunun at üstünde tek elli kılıç ve kargının yanı sıra profesyonel at sürmesi gerekir.

Ehtar
Acemi dönemi bitirip at üstünde kendini geliştirmiş, kargı ve kılıcı at üstünde iyi kullanabilen oyunculara verilen rütbedir.

ACEMİ BİRLİĞİ
Benneth
Kendini klana kanıtlamış, oyunda az da olsa kendini geliştirmiş ve yeni oyunculara verilen rütbedir.

Trial
Klana tam anlamıyla katılmamış, denenme aşamasında olan oyunculara verilen rütbedir. Klana yeni katılan üyeler bu rütbe ile başlarlar ve deneme süreci bittiğinde bir üst rütbeye atlarlar.

Duyurular
-Klan yeniden yeniden açılmıştır.

Clan Name: Chasing Glory
Clan Tag: [CoG]
Clan Location: Turkey
Clan Leaders: BigMike
Clan Members: 8
Clan Site: -
Clan Thread: https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/chasing-glory.446251/
Clan is Active
Competitive: NO

eud1prN.jpeg

Üyelerimiz
Berthir_SariLagod(Pasif)
Benneth_Anektar(Pasif)
Benneth_Agression(Pasif)
Benneth_BigMike(Pasif)
Benneth_Night(Pasif)
Benneth_DoctorOne
Benneth_Vixenish(AKTİF)
Vagor_PiranhaTR(Pasif)

Benneth_Bilecikli
Benneth_BDODA_Kayboldum

İletişim
Anektaranektaar ,Sari_Lagod
ChasingGlory
ts3.soe-gaming.net:9988

AmlaV0.jpg

Alımlarımız başvuru ve davet ile yapılmaktadır.
Bize katılmak için gerekenler:
- 14 yaş ve üzeri olmak
- Discord kullanmak(Mikrofonlu)
- Steam kullanmak

Antrenmanlar
-Cuma günü 21.00
-Cumartesi günü 20.00

İMZA:
EbGyPlW.png

-Ancak zaferle döndüğümüzde, savaşımız sona erer.

Last edited:
Rez buralar değerlenir,inşallah eski ihtişamınıza dönersin

Kısa bir not: 2013 yılında bu CG ilk girdiğim klandı.Ben girdikten 3 gün sonra herkes klandan çıktı ve tek başıma kaldım klanda.Girecekler dikkat etsin klanın borcu var, biri girince üyeler çıkıyor ve borcu sizin üstünüze bırakıyorlar.

Back
Top Bottom