WB Centilmence düello Rehberi

Users who are viewing this thread

valla hepsini hemen hemen uyguluyorum fakat şuna dikkat cekmek istiyorum yabancı serverlarında hıc mısafırperverlık yok ıngılızce konusmuyorsun dıye dırek atıyorlar hatta banlıyorlar. Biz onlara bize yaptıklarının 10 katından fazla hoşgoru gösteriyoruz bence

Çok güzel bir rehber olmuş. Gerçekten de herkesin bu yazıyı okuması gerekir. Centilmen olmak kural değil,evet; ama hödük olmak yasak olmalı bence.

Güzel bi rehber ama bunların hepsine uyacak adam az . Hele ki Multiplayer'ın eskisi gibi dolu olmadığı zamanlarda çok zor . Artık kimse MP'ye girmiyor .

Bunu yabancılara öğretmek lazım. Düello yaparken adam yanıma giriyo kılıç havada başlar başlamaz vuruyor. Ayırca tüfektede öyle. Nişan allıyo , yanıma yapışıyor. Başlar başlamaz indiriyor hemen.

O dediğini çoğunlukla Türkler yapıyor. Yabancılardan dikkat eden daha fazla çıkıyor. Bunun klanlarla da alakası var,bizim büyük klanların tanınmış oyuncuları mesela asla bu tarz davranışlarda bulunmuyor.

Falathar said:
O dediğini çoğunlukla Türkler yapıyor. Yabancılardan dikkat eden daha fazla çıkıyor. Bunun klanlarla da alakası var,bizim büyük klanların tanınmış oyuncuları mesela asla bu tarz davranışlarda bulunmuyor.

Ben hep rehberdeki gibi dövüşmeye çalışmışımdır. Ama adam yanıma direk gelip vurunca üstüne üstlük öldüünce , ezik falan diyorlar o zaman kan beynime sıçrıyor işte.

PRE said:
Falathar said:

Ben hep rehberdeki gibi dövüşmeye çalışmışımdır. Ama adam yanıma direk gelip vurunca üstüne üstlük öldüünce , ezik falan diyorlar o zaman kan beynime sıçrıyor işte.
Bunu sadece yabancılar yapıyor ya da türkler bu dediğini yapıyor demek biraz saçma.Kişinin kendisiyle alakalı.Bu dediğini yapan yabancı da vardır yapmayan da.

Mosin-Nagant said:
PRE said:
Falathar said:

Bunu sadece yabancılar yapıyor ya da türkler bu dediğini yapıyor demek biraz saçma.Kişinin kendisiyle alakalı.Bu dediğini yapan yabancı da vardır yapmayan da.

Bugun ilkkez yabancı serverda adam yukarı blok yaptı , selamla şekli yani. Gerçekten sevindim böyle birşey görünce. Belki kazayla yapmıştır kim bilir  :roll:

PRE said:
Mosin-Nagant said:
PRE said:
Falathar said:

Bugun ilkkez yabancı serverda adam yukarı blok yaptı , selamla şekli yani. Gerçekten sevindim böyle birşey görünce. Belki kazayla yapmıştır kim bilir  :roll:
Adam selam veriyor yine suçlu çıkarıyorsun :mrgreen:

Bence asıl yapılması gereken bazı salakların yaptığı en uzun baltayı alıp rastgele sallaması veya elinde çift elli kılıçla yere bakarak mouse kaydırmalarını önlemek. Ben bunları yapanlara kısaca noob diye hitab ediyorum  :cool: Ne yazık ki bunu yapanlar büyük klanlardakiler de oluyor

wağol senin sayende oyundaki duello mantığını öğrendim ve MP da adam oldum :grin:

Back
Top Bottom