WB Centilmence düello Rehberi

Users who are viewing this thread

Bir kaç güncelleme daha yapıldı. Ki bunlardan dil ile ilgili olanının gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum.

Master Ronin said:
"This is a Turkish server please speak Turkish in here" var ki o da "eğitimliyim ama hala malım" demenin başka bir yolu. İngilizce bilmiyor olabilirsiniz ama bu konuda bir iki ingilizce kelime kalıbı öğrenip bunları söyleyebilirsiniz. "

:grin: :grin: :grin:

kastetmek istediğim başkalarına emir vermek yerine rica kalıpları öğrenebilirsiniz gibisinden bir şeydi. Türkçe bilse türkçe konuşur zaten. Ne var lan bu kadar komik :grin:

valla bence saçma :grin: 4 tane silah alma yerimiz var istediğim silahı alır istediğim gib kapışırım savaşda her yol mübahdır :grin: ve savaş esnasında yalan söylemek günah değildir :grin: tabi bu gerçek savaşlar için bizim ki oyun etkiler mi bilmem :smile:

Adam gibi selam vermeyip de biz selam verirken gelip öldürenleri Kınıyoruz ! :smile:
Adamlara nam salmışız,fırsat kolluyorlar öldürmek için.

aresayt said:
valla bence saçma :grin: 4 tane silah alma yerimiz var istediğim silahı alır istediğim gib kapışırım savaşda her yol mübahdır :grin: ve savaş esnasında yalan söylemek günah değildir :grin: tabi bu gerçek savaşlar için bizim ki oyun etkiler mi bilmem :smile:
Savaşta ben de arkadan vuranın kralıyım ama düelloda işler değişir. Düello centilmen işidir :smile:

Adam gel VS diyor,selam veriyorum kafama yiyorum baltayı.Bende arkacıyım da bana arka yapılmasından hoşlanmam :smile:

Geçen birisiydi adam atlı ben düello atacağımızı anlatıyorum geliyor vuruyor. Tek elli kılıçla bir geçirdim adama felç oldu. Atıda zırhlıydı garibin.  :lol:

Çıkaracağınız ders ;
rabbitstayla düello atmak istiyorsa atın yada ölün.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Kaybetmeyeceğini garantileyebilir misin ? (Teke tek yaparsak :smile: )
Senin gibi çok gördüm,artislik yapıp,5 sn'de yere yığılan.

Mr.Jackson said:
Kaybetmeyeceğini garantileyebilir misin ? (Teke tek yaparsak :smile: )
Senin gibi çok gördüm,artislik yapıp,5 sn'de yere yığılan.

Sen yanında 2 adamla kaybetmeyebileceğini garantileyebilir misin ?
Benim gibi çok görürsün. Nede olsa insanız. 1 burun,1 ağız,2 kulak,2 gözümüz var. Mantıklı !

Genelde senin gibi artislenenlerin sonu anneannemin bitkileri gibi oluyor.
Kuru ve solgun.Öyle artisleneceğine,karşılaşmak isteyen var mı benle centilmen gibi diyebilirsin :smile:
Yarın kapışmaya var mısın peki ?

Güzel güzel çok iyi olmuş... Herkes okursa eminim oyun daha huzurlu olur-Kendimden biliyorum ve şu oyunda tek sinir oldugum şeyin ilacı bu konu, Özet : 1. şahıs : Düello selamı verir- Ben : Kalkanı bırakır düello selamı veririm- 1. şahıs : Oku çekip "HeadShoot" atar- Ben : Mal dersem haksız olurum :mad:

Back
Top Bottom