CENGİZ HAN MODU V4 ÇIKTI (HARİTA EKLENDİ)

Cengiz Han Modunda En beğendiğiniz özellik

• Asker sayısının aşırı fazla olması

Votes: 11 61.1%
  • İtem sayısının fazla olması

Votes: 3 16.7%
  • Yeni mekan tasarımları

Votes: 0 0.0%
  • Yeni Haydutlar

Votes: 1 5.6%
  • Yeni görevler

Votes: 3 16.7%

• Total voters
    18

Users who are viewing this thread

Cumas said:
hard02 Sana kardeş demedim
Oyunun başlangıcındaki görevın adını söyledim kardeş görevi diye
Tüccarın kardeşini kurtardıgımız görev yani

Boşver dostum adam düzgünce okuyamamış laf bulamayınca bunu söylemiş... Double post yaptım kusuruma bakma.

Modlama konusunda bayağı ilerleme kaydediyorsun.Yakın zamanda senaryo falanda yaparsın cuk oturur moda.
Bu arada diğer modlarınada bir el at derim.En azından sadece harita ekle o zamanda o modlarını oynayan oyuncuların sayısını arttırmış olursun.
Bu arada her güncelleme için konu açmana gerek yok bir konuda yapabilirsin bütün modu.  :smile:
Başarılar  :eek:

O L I V E R said:
Cumas said:

Boşver dostum adam düzgünce okuyamamış laf bulamayınca bunu söylemiş... Double post yaptım kusuruma bakma.

Yok kardeşim benım yaşım 30 ufak tefek şeylere takmam sadace açıkladım durumu yanlış okumuş.
Ayrıca kardeş deseydim bile kötü bir manası yok kardeş kelimesinin
Alakan için sağol.

Dracheon said:
Modlama konusunda bayağı ilerleme kaydediyorsun.Yakın zamanda senaryo falanda yaparsın cuk oturur moda.
Bu arada diğer modlarınada bir el at derim.En azından sadece harita ekle o zamanda o modlarını oynayan oyuncuların sayısını arttırmış olursun.
Bu arada her güncelleme için konu açmana gerek yok bir konuda yapabilirsin bütün modu.  :smile:

Şuan için diğer modlara dönme isteğim pek yok :grin: Kafama eserse dönerim XD
Aklımda silahlı bir mod var kaynaklar falan hazır Senaryoyu netleştirip ona çalısacağım tabi vakit bulabılırsem.

Cumas said:
Dracheon said:

Şuan için diğer modlara dönme isteğim pek yok :grin: Kafama eserse dönerim XD
Aklımda silahlı bir mod var kaynaklar falan hazır Senaryoyu netleştirip ona çalısacağım tabi vakit bulabılırsem.
Güzel güzel.Yardıma ihtiyacın olursa bir pm uzaktayım abi :razz:

Cumas said:
O L I V E R said:
Cumas said:

Yok kardeşim benım yaşım 30 ufak tefek şeylere takmam sadace açıkladım durumu yanlış okumuş.
Ayrıca kardeş deseydim bile kötü bir manası yok kardeş kelimesinin
Alakan için sağol.

Rica ederim dostum iyi günler...

abi sen förbirin 2019 da yayınladığı videoda senin v4 modunu tanıtıyordu sen yoruma bekleyin yeni bir mod gelecek yazmışsın ne zaman cıkar senin modunu cok seviyorum.

abi sen förbirin 2019 da yayınladığı videoda senin v4 modunu tanıtıyordu sen yoruma bekleyin yeni bir mod gelecek yazmışsın ne zaman cıkar senin modunu cok seviyorum.

Bannerlord cıkınca ıptal ettım kardesım.
Zaten v5'ın calısmalarına baslamıstım pc'ye vırus gırdı tum calısmalar sılındı o arada Bannerlord cıktı bastan ugrasmadım bence.

Back
Top Bottom