In Progress CD-KEY PROBLEM

Users who are viewing this thread

Herkese merhaba

8.10.2020'de mount and blades warband satın aldım ama yıpranmış e-posta yazıyorum ve cd anahtarı gitti e-posta yok.

Simdi ne yapabilirim?

Sorunu İngilizce bir şekilde belirtirseniz yabancı arkadaşlarda yardımcı olabilir. CD Key bildiğim kadarıyla bir işe yaramıyor. Oyunu nereden satın aldınız?

Sorunu İngilizce bir şekilde belirtirseniz yabancı arkadaşlarda yardımcı olabilir. CD Key bildiğim kadarıyla bir işe yaramıyor. Oyunu nereden satın aldınız?
Oyunu taleworlds.com dan aldım key epostaya gelicekti fakat epostayı yanlış yazdım teknik destekte [email protected] e mail atınca yardım ederler diyordu oraya attım biz yardımcı olamıyoruz dediler taleworlds desteğe de yazdım fakat 1.5-2 haftadır cevap gelmedi

Oyunu taleworlds.com dan aldım key epostaya gelicekti fakat epostayı yanlış yazdım teknik destekte [email protected] e mail atınca yardım ederler diyordu oraya attım biz yardımcı olamıyoruz dediler taleworlds desteğe de yazdım fakat 1.5-2 haftadır cevap gelmedi
Bu konuda ne yapılabilir bilmiyorum maalesef. Dediğim gibi İngilizce yazarak yabancı arkadaşlardan yardım almayı deneyebilirsiniz. Burda Türk arkadaşların görmesi zor, burası Türkçe forum değil. Desteğin cevap vermesinide bekleyebilirsiniz. Çünkü size yardımcı olabilecek birtek onlar var gibi görünüyor. Bir sonraki alışverişlerinizde Steam kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sizi yüzüstü bırakacak bir platform değildir, 4 senedir kullanıyorum.

Back
Top Bottom