Need More Info Car Benseth önünde oluşan Bug, Paralı Asker Klanları ve Demircilik

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.1
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

blwpark

Regular
1.5.0'da başlayıp 1.5.1 sürümünde bitirdim oyunu, herhangi bir mod kullanmadım. Car Benseth şehri önünde (sefer haritasında) bir bug oluşuyor ve lordlar belli bir noktada mahsur kalıyor, kıpırdayamıyorlar, son baktığımda 4 askeri birlik sayıları sıfıra düşene kadar çırpınıp durdu orada. Bu durum oyunu kapatıp açınca düzeliyor ama örümcek ağına takılan sinek gibi o noktaya birileri mutlaka yakalandı.

Paralı asker klanların liderleri ölünce bu klanları krallığa paralı asker olarak almak mümkün olmuyor. Hayatta kalan klan üyelerinden kendi krallığıma katılmalarını istediğimde liderleri ile konuşmam gerektiğini söylüyorlar ama adam ölü.

Demircilikte beceri seviyem 302 oldu, açılan her parçayla bir ürün yapmışımdır ancak asla parçaların tümünü açamıyorum, açılmayan parçaların oranı %25-30'dan az değildir. Oyun bitti, tüm haritayı domine ettim ama istediğim gibi bir silah yaparak oynama şansım bir türlü olmadı.

1.5.1 sürümü ile ilgil diğer bazı sorunlar da şöyle:

Bir kuşatma yaparken saldırıya uğrayıp savaşı kazandıktan sonra görünmez oluyorum. kuşatmayı sürdüyorum ama birliğim ana haritada görünmüyor ve başıma kaç kişi toplanırsa toplansın bana saldıramıyor (bu durum 1.5.0'da da böyleydi)

Bazı savaş haritalarında kaplamalar sürekli gidip geliyor özellikle çimenlik arazilerde sürekli pır pır halinde

İki ordunun birbirine girdiği bir savaşta benim ordunun komutasını birliğimdeki izci yoldaşıma verdi. Onun emri altıda savaşı yürüttüm

Last edited:
Aynı şekilde Car Benseth önünde karakterler mahsur kalıyor hatta kuşatma sırasında birliklerim katılamadaığı için kuşatmayı iptal ettiğim zaman haritada Epicroteanın altına spawn atıyor

Car Benseth kuşatmasından sonra attığı yer

Last edited:
Merhabalar, geç geri dönüş için özür dileriz. Bu sorun oyunun güncel versiyonunda da devam ediyor mu acaba?

Back
Top Bottom