• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Calradian Politics (SP) [WB] (%32)

Users who are viewing this thread

Kortlcha

Master Knight
Aslında canım yoldaşlarla ilgili ayarlar yapmak istiyor ama ilk önce ticaret demosunu paylaşmam lazım.

Kortlcha

Master Knight
Kalradya'nın çöküş zamanlarını ele alıyor. Her yönden , gerek siyaset, gerek ticaret, her konudan geliştirmeye çalışıyorum.

Burafbk

Recruit
Merhaba uzun zamandır yoktum şehir simülasyon modu vardı birleşme filan yazıyor ama genede sorayım dedim hayırdır? Noldu o mod? Bu arada başarılar kolay gelsin

Kortlcha

Master Knight
Onu bu modla birleştireceğim. Çünkü mb'nin imkanlarıyla şehir, menü tıkla, olsun bitsin. Ama onun dışında birleştirirsem, anca o zaman mod oynanır hale gelir.

Kortlcha

Master Knight
Ticaret demosundan önce başka bir demoyu getirmeyi planlıyorum. Satılacak eşyaları seçme ekranı zaman alacak. Onun yerine yoldaş demosu getirmeyi düşünüyorum.

Kortlcha

Master Knight
En yakın zamanda çıkarmaya çalışacağım. Birazdan da npc npc düzenlemelere başlayacağım.

Kortlcha

Master Knight
Kalradya bölünmüş bir halde. Bir zaman sonra Rodokların dirilmesini yapmıştım bir ara. Bir ara vaegir ve sarranidleri de yapacağım. Yani kalradya artık çöküşte.

Burafbk

Recruit
Bu mod böyle olursa tadından yenmez belki bir umut kaynağı olabilirsiniz demoyu bekliyoruz  :ohdear: kalradyanın bölünmüş halini görür müyüz demoda  :?:

Kortlcha

Master Knight
Hayır. Sadece yoldşları içerecek. Ve bu mod böyle olursa derken? Yaptıklarımı gösteriyorum sadece. Aklıma gelen fikirleri değil.

Top Bottom