[Calaquendi] Calaquendi eski konu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Olum Sauron'un elindeki Mace ve yüzüğün gücünü kimse durduramaz  :cool: Nickimi Sauron mu yapsam ne  :mrgreen:

Calaquendi_Feanor said:
hades bizler arda dan elimizi eteğimizi çektiğimizde türedi sauron. Gelirsek, alırız façasını aşağıya :grin:
orasI arda ysa burasi CALDARIA!! sizin elfleriniz balroglariniz varsa bizim huscarllarimiz horse archerlarimiz var feanorlariniz finarfinleriniz varsa bizimde hermesimiz ritterimiz var ona gore  :twisted: :twisted:

Feachix said:
UbErLoW said:
Calradia pardon olur boyle vakalar  :oops:

Merak etme, bende Feanor'un dediği Ardayı, 3OAnın lideri M. Arda sanıyordum sen bu yazıyı yazana kadar :razz:

ahahhahahahahhahaha  AĞLAYARAK GÜLDÜM

kaan96 said:
Şahsen ben bu konuşulan sayfadan hiç bir şey anlamadım ama hadi hayırlısı  :grin:

Oha lan :grin:

UbErLoW said:
En iyisi biz susalim bu tur fantastik seyler elflerin isi onlara birakalim :razz:

+1

UbErLoW said:
Calaquendi_Feanor said:
hades bizler arda dan elimizi eteğimizi çektiğimizde türedi sauron. Gelirsek, alırız façasını aşağıya :grin:
orasI arda ysa burasi CALDARIA!! sizin elfleriniz balroglariniz varsa bizim huscarllarimiz horse archerlarimiz var feanorlariniz finarfinleriniz varsa bizimde hermesimiz ritterimiz var ona gore  :twisted: :twisted:

Hele bi kadroyu tamamlayalım onların hesabını ayrı kescez  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kont said:
Beyler bana karizmatik elf ismi bulabilirmisiniz?Girince karismathikk olsun :grin:

ismini harbiden değiştirceksen sana güzel bir isim bulabilirim :smile: pm den yazıyorum. :grin:

Kont said:

Celegorm,

Fëanor ve Nerdanel'in üçüncü oğludur, genellikle kardeşi Curufin ile beraber bahsedilir.

Tolkien'in yarattığı dil olan Quenya'da Celegorm, çabuk sinirlenmesine referans olarak Tyelkermo, "Çabuk Alevlenen" olarak adlandırılır. Babasından aldığı Quenya ismi olan Turkafinwë, veya "Güçlü Finwë", "güçlü iradeli" anlamındadır. Finwë, Celegorm'un kendi evi içinde yaygın bir addır, büyükbabası Noldor'un Yüksek Kralı Finwë'den gelmektedir.

Celegorm büyük bir avcı ve Vala Oromë'nin dostuydu. Oromë'den kuşlar ve hayvanlar hakkında çok şey öğrenmiş, bazılarının dillerini anlayabilmeye başlamıştır. Valinor'dan göçerken, Oromë'nin hediyesi olan köpeği Huan'ı da yanına almıştır.

yanına birde Curufin bulduk mu tamamdır zaten bu yaz alımlarıben yapacağım var 3-4 hazır kişi birinin ismini değiştiririm :grin:

M.ArdA said:
Elfçe olm o Arda. Beni karıştırmayın. Kitabı okumadan filmi izleyenlerdenim. -.-

Tavsiye ederim okumanın ayrı zevki var hemde bu bassettiklerim lotr den değil onun daha da eski çağlarını anlatan simarillon dan :smile:

Hafta sonu yüzüklerin efendisi 3lemesi yaptım ağladım lan herzaman çok aşırı müthiş bir film(Sildiğim LOTRO(Lord Of The Rings Online)'yi tekrar yüklemeyi düşünüyurum)

ZıgZag said:
Hafta sonu yüzüklerin efendisi 3lemesi yaptım ağladım lan herzaman çok aşırı müthiş bir film(Sildiğim LOTRO(Lord Of The Rings Online)'yi tekrar yüklemeyi düşünüyurum)

Arda hadesi kaybettin onuda nüfusumuza geçirdik  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom