Resolved Bulduğum hataları konuya ekliyorum

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sanala şehrinde turnuva esnasına yer kaplamalarında hata
LTqJU9X.jpg

BYjiPx5.jpg

GrtNPwg.jpg

Bu mağaralarda ki merdivenlerden yukarı çıkarken takılma sorunu oluyor. Geçmek için biraz mücadele verdiriyor.
FlDNmVd.jpg

Bu khuzait kalesinde guardlar olmaları gereken noktada değil.
nCxS7Rg.jpg

Demircide error çıkıyor bu sanırım hata olmayabilir ama yinede ekleyeyim dedim.
JjLWvdZ.jpg

Sanala şehrinde turnuva esnasına yer kaplamalarında hata
LTqJU9X.jpg

BYjiPx5.jpg

GrtNPwg.jpg

Bu mağaralarda ki merdivenlerden yukarı çıkarken takılma sorunu oluyor. Geçmek için biraz mücadele verdiriyor.
FlDNmVd.jpg

Bu khuzait kalesinde guardlar olmaları gereken noktada değil.
nCxS7Rg.jpg

Demircide error çıkıyor bu sanırım hata olmayabilir ama yinede ekleyeyim dedim.
JjLWvdZ.jpg
Demirci Error u Türkçede hatalı dil çevirisinde sıkıntı olmuş ingilizce yapınca düzeldi bende

Bugün 4 kere falan crash yedim ama send report dediğimde rapor gönderemedim. Uzun bir yazı çıktı onun görüntüsünü almayı unuttum

Bu kalede askerler merdivende takılı kaldı çıkamadılar. Kalede az insan kaldığı için alabildim.
t0OCVft.jpg

Bu masa oyununda taşların renkleri gözükmüyor. Sturgia ya da battania kalelerinden biri.
RmQLKGw.jpg

Kuşatma yapan orduya tıklayınca çeviri olmamış kısım var.
z1crZll.jpg

Bir kuzait lorduyla diplomasi yoluyla bana saldırmaması için yüklü bir item ve para hediye ettim. Bana saldırmaktan vazgeçti fakat şimdi hangi düşman lordla veya orduyla karşılaşırsam karşılaşayım savaşamıyorum. Savaşma seçeneği böyle olmuyor. Bunun kesin düzeltilmesi lazım. Şu an savem patlamış oldu sanırım.
BiIFmaM.jpg

IdZPbSO.jpg

1FKPW9K.jpg

sfwdNNK.jpg

KtIaefA.jpg

Merhaba,
Konuların başlıkları açıklayacı olacak şekilde her bir problem için yeni bir başlık açarsanız daha iyi olur. Böylece developer'lar konuları incelerken daha iyi bir sonuç alabilirler.
Konuyu kilitliyorum,
İyi forumlar!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom