Solved Bulduğum hataları konuya ekliyorum

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Status
Not open for further replies.

Mergen70

Baron
WF&SWBNWM&BVC
Best answers
0
Sanala şehrinde turnuva esnasına yer kaplamalarında hata

Bu mağaralarda ki merdivenlerden yukarı çıkarken takılma sorunu oluyor. Geçmek için biraz mücadele verdiriyor.

Bu khuzait kalesinde guardlar olmaları gereken noktada değil.

Demircide error çıkıyor bu sanırım hata olmayabilir ama yinede ekleyeyim dedim.

UniversalShit

Recruit
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Sanala şehrinde turnuva esnasına yer kaplamalarında hata

Bu mağaralarda ki merdivenlerden yukarı çıkarken takılma sorunu oluyor. Geçmek için biraz mücadele verdiriyor.

Bu khuzait kalesinde guardlar olmaları gereken noktada değil.

Demircide error çıkıyor bu sanırım hata olmayabilir ama yinede ekleyeyim dedim.
Demirci Error u Türkçede hatalı dil çevirisinde sıkıntı olmuş ingilizce yapınca düzeldi bende

Mergen70

Baron
WF&SWBNWM&BVC
Best answers
0
Bugün 4 kere falan crash yedim ama send report dediğimde rapor gönderemedim. Uzun bir yazı çıktı onun görüntüsünü almayı unuttum

Bu kalede askerler merdivende takılı kaldı çıkamadılar. Kalede az insan kaldığı için alabildim.

Bu masa oyununda taşların renkleri gözükmüyor. Sturgia ya da battania kalelerinden biri.

Kuşatma yapan orduya tıklayınca çeviri olmamış kısım var.

jaksebar

Recruit
Best answers
0
Merdivenden yukarı çıkamama bug'unu ben de yaşadım.Ayrıca 3 günlük bir görevim var,görev süresi bitince crash yiyorum.

Mergen70

Baron
WF&SWBNWM&BVC
Best answers
0
Bir kuzait lorduyla diplomasi yoluyla bana saldırmaması için yüklü bir item ve para hediye ettim. Bana saldırmaktan vazgeçti fakat şimdi hangi düşman lordla veya orduyla karşılaşırsam karşılaşayım savaşamıyorum. Savaşma seçeneği böyle olmuyor. Bunun kesin düzeltilmesi lazım. Şu an savem patlamış oldu sanırım.

Kiron

Archivist
Global Moderator
WBNWM&B
Best answers
0
Merhaba,
Konuların başlıkları açıklayacı olacak şekilde her bir problem için yeni bir başlık açarsanız daha iyi olur. Böylece developer'lar konuları incelerken daha iyi bir sonuç alabilirler.
Konuyu kilitliyorum,
İyi forumlar!

Status
Not open for further replies.