• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Bug mudur ? Yoksa ....

Users who are viewing this thread

hazarowa

Recruit
Arkadaşlar sabah oyun oynarken deniz yağmacısı sığınağı bastım. Sığınağa girdim, ben önde askerler arkada (hepsi okçu) biraz ilerledik. Ben sonra ilerideki haydutlara ok atıp üzerime çekmeye çalıştım. Bunlar yaklaşınca yan yan yürüyerek seri ok atışı yapmaya başladım. Bu oklardan 2 tanesini yan yan yürüken 1 tanesini zıplarken (nasıl becerdim bilmiyorum) haydutlara isabet ettirdim. O isabet esnasında sol altta atletizm gelişti vs yazısı geldi 1-2 defa ama kaç olduğunda hiç dikkat etmedim. Neyse sığınağı temizledim ana ekrana geldim karaktere bi girdim benim atletizm özellği 1063 olmuş (normalde kaç hatırlamıyorum ama sığınak harici savaşlarda hiç yürümediğim için baya düşük olmalı). Sizce bug mudur bu olay yoksa çok zor atışları yaptığım için mi verdi (ki normalde okçu vermesi lazım ama 1 level almışım sığınak savaşından).
 

zeduser10

Recruit
cüneyt arkın yada legolasın soyunda olanların çoğunlukla yaşadığı sorunlar :grin: üsteki arkadaşın dediği gibi mod dan kaynaklı oluyor.
 

hazarowa

Recruit
Evet tweaks mod var. Ama buraya kadar hiç anarmol level vermemişti. sadece oyun başında bi okçulukta 4-5 level verdiğini gördüm onun harici hep 1-1 veriyor levelleri. O değil hile yapmışım gibi hissettim iyi mi
 

KucukEniste

Master Knight
WBWF&SNWVC
Daha önceki sürümlerden kalan bir save kullanıyorsan böyle oluyor. Benimde binicilik deli gibi artmıştı.
 
Aynı şekilde benim de tek elli kılıç ve charm özelliğim uçmuştu. Bir savaşa girdim, savaş bitti bir baktım 400 olmuş charm.
 

zeduser10

Recruit
dediğim çok karşı yanıt alabilir ama mod zaten hiledir. %80 90 hatta hiledir. bazen oyunun yapamadığını modlar daha güzel bir hal aldırtıyor onlar haricinde hep öyle hile.
yani sen o bu başkası sıkılmasın diye bazen otomatik yaptırılan şeyler bile oyun hızlanıyor pratikleşiyor ama genede hile :grin:
 
Top Bottom