Bu Oyun Nasıl Oyanır?

Users who are viewing this thread

imambayildi

Recruit
Koca forumda şöyle bir ana başlık vardır diye geldim ama nerde. Herkes görev peşinde.
2 gündür etrafta öyle geziyorum. 3-5 görev yaptım: mektup ilet, vergi topla. Bir de görev geldi, anlamadım. Lord Miraza mı öyle biri verdi, hemen yandaki köyün adı geçiyor. Köyü imha et diyor sandım(Kendi köyünü neden yıktırsın, ne alakaysa) Köyde az bir köylü kalınca çıkmak zorunda kaldım, ne istesem veriyorlar ama artık savaşamıyorum. Başka bir köyü imha ettim. Bir halt olmadı.

-Nasıl bir krallığa bağlanacağım yada gücümü ilan edeceğim. Bu oyunun olayı ne?
-Bir de heves ettim, bol esir aldım ama benim askerim değiller. Yanıma nasıl asker alırım?

Galiba köye değil de kaleye yada şehre saldırmam gerekiyor. Bunu askerim olmadan yapmam imkansız. O zaman önce 2. sorumun cevabı lazım  :wink:

Forumda çok var ne yapacağını söyleyen konu ama bulamamışsın sanırım. Esirlerini gruba katmak için (warband da da olabilir.) onlarla konuşman gerek. Köye veya şehre saldırma görevi şimdiye kadar bana hiç gelmedi. Sadece kale şehir al geldi. Bir krallığa bağlanmak istersen namını şöyle 120-200 arası bir şey yap ve bir krala git. Bağlılık yemini et ve lord ol. Dur bekle bakayım belki onunla ilgili bi konu vardır.

Esirlerle konuş diyince direk bizim eleman onlara hakaret ediyor, onlar da doğrudur abi diyor :/ Ben şimdi namımı 150 yapana kadar orda burda takılacak mıyım. Bir de nam derken liderlikti şöhretti onların toplandığı bir skor var. O mudur?

Siz bu oyunu Türkçe mi oynuyorsunuz? Bir Tamamen Türkçe yama yükledim, çalışmadı. Herhalde torrent'den indirdiğim için dosyaların yerini tespit edemedi. Ben de Türkçe yazı dosyası indirip ingilizce adı ile kaydettim. Konuşmalar İngilizce, kalanların yarısı Türkçe. Tamamen Türkçe yamanız var mı?

Bide bunu övünecek bisey gibi söylüyor musun?  :neutral: gelmişsin oyunun orijinal forumunda yardım istiyorsun

Korsan avcılığı yapmak yasak beyler.

1. Arkadaş bilmiyor olabilir tepkiler lütfen dikkatli olsun.
2. Hepiniz korsan kullandınız ve buraya gelerek öğrendiniz.
3. Arkadaşım playstoreden 10TL ye mobil ile oyunu alabilirsin oyunu aldığın zaman pm at bana kurulumunu öğretiyim.

bu ne yav, sizin buralarda böyle mi  :grin: her gün oyun indiriyorum, her gün carrefour'a mı gidecem, orda bile kalmamıştır bu, kaç yıllık oyun.  ne yapalım, oynamayalım mı?
ShooTR arkadaş, android telefonum yok. olsa bile kredi kartım yok. hadi bakalım, kapıda ödeme ile bulabilirseniz bulun :grin: asıp kesmesi kolay.

1- Orjinal oyun satan pek çok yer var internettende almak zorunda değilsin, Kapıda ödeme almak zorunda değilsin. Zor geliyor diyede Bunu yapamazsın zaten Git bir D&R olsun Teknosa olsun uzaklığını bilmem. 10-15 Tllik oyun Bunu almanın nesi zor ben dışarı çıkmayı başarabilsem Koleksiyon alıcam.

2- Evet Buralarda iş hep böyledir. Ayrıca Her gün oyun indiriyorsun bunun Bize yada sana ne faydası var. Orjinal bir oyun alıp bunun o güzel heyecanı ile Kutusundan çıkarıp Bilgisayarın Cd okuyucusuna taktıntan sonra heves etminin tadı hiç bir oyunda yoktur...

tlgklz said:
1- Orjinal oyun satan pek çok yer var internettende almak zorunda değilsin, Kapıda ödeme almak zorunda değilsin. Zor geliyor diyede Bunu yapamazsın zaten Git bir D&R olsun Teknosa olsun uzaklığını bilmem. 10-15 Tllik oyun Bunu almanın nesi zor ben dışarı çıkmayı başarabilsem Koleksiyon alıcam.

2- Evet Buralarda iş hep böyledir. Ayrıca Her gün oyun indiriyorsun bunun Bize yada sana ne faydası var. Orjinal bir oyun alıp bunun o güzel heyecanı ile Kutusundan çıkarıp Bilgisayarın Cd okuyucusuna taktıntan sonra heves etminin tadı hiç bir oyunda yoktur...
Asmak kesmek güzel oluyor seninde rozet ekleme vaktin gelmedimi kalaz bey?

imambayildi said:
Koca forumda şöyle bir ana başlık vardır diye geldim ama nerde. Herkes görev peşinde.
2 gündür etrafta öyle geziyorum. 3-5 görev yaptım: mektup ilet, vergi topla. Bir de görev geldi, anlamadım. Lord Miraza mı öyle biri verdi, hemen yandaki köyün adı geçiyor. Köyü imha et diyor sandım(Kendi köyünü neden yıktırsın, ne alakaysa) Köyde az bir köylü kalınca çıkmak zorunda kaldım, ne istesem veriyorlar ama artık savaşamıyorum. Başka bir köyü imha ettim. Bir halt olmadı.

-Nasıl bir krallığa bağlanacağım yada gücümü ilan edeceğim. Bu oyunun olayı ne?
-Bir de heves ettim, bol esir aldım ama benim askeripadeğiller. Yanıma nasıl asker alırım?
Krallığa bağlanmak için bol asker ve 120 den fazla nam gerek.Sonra oranın hükümdarına gidim size hizmetlerimi teklif etmeye geldim diyeceksin.Askerleri köyden paralı asker kampından veya handan alacaksın köydekiler çok ezik paralı asker kampındaan almanı tavsiye ederim hem ucuz hem güçlüler.

tlgklz said:

mouth and blade serisi konusunda haklılsın ama genel olarak oyun fiyatları çok pahalı o fiyata oyun almak aptallıktan başka bir şey degil adam avrupada yarı fiyatına alıyor enayi gibi 2 katı fiyat vermek akıl karı mı?

GT_OsmanPaşa said:
tlgklz said:

mouth and blade serisi konusunda haklılsın ama genel olarak oyun fiyatları çok pahalı o fiyata oyun almak aptallıktan başka bir şey degil adam avrupada yarı fiyatına alıyor enayi gibi 2 katı fiyat vermek akıl karı mı?
Peki korsan kullanarak kul hakkına girmek akıl karımı?

ShooTR said:
GT_OsmanPaşa said:
tlgklz said:

+1

ShooTR said:
GT_OsmanPaşa said:
tlgklz said:

adamlar senin gibi düşünen 1 kişi alsın, 100 kişi korsan kullansın mantığı ile oyunun fiyatını olması gerekenin 10 katına çıkarınca mecbur. adam bu kafayla kazanması gerekenden fazlasını zaten kazanıyor. eğer bu mantıkla kar etmeseler oyun şirketleri böyle para kırmazdı.

Back
Top Bottom