Bu Oyun Karakteri Kim?

Users who are viewing this thread

girebi

Kurallar basit. Bir kişi (su an o ben oluyorum) çok kolay olmayan, aşırı zora da kaçmayan bir oyun karakteri belirleyecek ve hakkinda ipuclari verecek. Bilen başka bir karakter soracak. 72 saat içinde doğru cevap verilemezse, soru düşecek, rastgele birisi başka bir karakter soracak.

Vee, Vira bismillah.
Dikenli karıncayiyenlerin bir ferdi. Rengi kırmızı. Güzel yumruk atar, iyi yuvarlanir.

girebi the hedgehog said:
Kurallar basit. Bir kişi (su an o ben oluyorum) çok kolay olmayan, aşırı zora da kaçmayan bir oyun karakteri belirleyecek ve hakkinda ipuclari verecek. Bilen başka bir karakter soracak. 72 saat içinde doğru cevap verilemezse, soru düşecek, rastgele birisi başka bir karakter soracak.

Vee, Vira bismillah.
Dikenli karıncayiyenlerin bir ferdi. Rengi kırmızı. Güzel yumruk atar, iyi yuvarlanir.
Jeson Brody [frycry3]

Üstteki karakter sormamışben yeni karakter söylüyorum.

Zombi öldürür.Kızını kurtarmaya çalışır kızının adı Ashley'dir.Bu karakter kimdir?

girebi the hedgehog said:

Knuckles the Echidna?

Soruyorum. Kapşon takıp yüksek yerlerden samana atlayan Arap abimiz kimdir?

Erozbey said:
Kızıl saçı, yanından ayırmadığı silahı ile sürekli öldüren, abisini aramış ve sürekli yardım eden kişi.
Claire Redfield

Soruyorum ama bayagi kolay.
Codun cogu seriside kıçımızı kollayan,olumsuzluk hilesi yazmis, cod 2 de kirmizi sapkasiyla unlu cpt. kimdir?

Back
Top Bottom