Bu modu bilen var mı ?

Users who are viewing this thread

Kamala

Recruit
Merhaba arkadaşlar küçükken bu oyunu ilk internet cafede görmüştüm orada oynadığımla şu an ki yüklediğim mount and blade farklı galiba ben modlu senaryoyu oynamışım. Bildiğim akdarıyla modda çöl yoktu talim alanı yakınında başlıyordunuz kergitler çok güçlüydü hatırladığım kadarıyla asker alamıyordunuz sadece hanlardan adam toplayabiliyordunuz ve harita şu anki warbandın yarısı kadar bile değildi 2012 2013 yıllarındaykendi muharebe baltası falan vardı.

Kamala said:
Merhaba arkadaşlar küçükken bu oyunu ilk internet cafede görmüştüm orada oynadığımla şu an ki yüklediğim mount and blade farklı galiba ben modlu senaryoyu oynamışım. Bildiğim akdarıyla modda çöl yoktu talim alanı yakınında başlıyordunuz kergitler çok güçlüydü hatırladığım kadarıyla asker alamıyordunuz sadece hanlardan adam toplayabiliyordunuz ve harita şu anki warbandın yarısı kadar bile değildi 2012 2013 yıllarındaykendi muharebe baltası falan vardı.
Belki eski versiyonunu oynamışsındır. "Mount & Blade"  . "Mount & Blade : Warband" versiyonundan önceki hali.Ben de tam olarak bilmiyorum içeriği nasıldı diye. Ama orda çöl kısmı olmadığına nerdeyse eminim

Oyunu az önce açtım mount and blade warband dan farkı harita olarak farkını göremedim biraz daha soğuk renklerde sadece acaba eski update mi kursam şuan versiyon 1.011 önceden oynarkende bu versiyondaydı ama galiba native oynamıyordum.

"Mount & Blade" haritası :
650px-Mount%26Blade_world_map.jpg

"Mount & Blade : Warband" haritası :
800px-Mount%26Blade_Warband_world_map.jpg

Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama bu oyunu bana sevdiren bu senaryoydu eğer bilen birileri hala varsa yada bulabilecek birileri çok müteşekkir olurum hatırlayabildiğim ek bir şey olursa buraya editlerim isterseniz yeni bir konu açarım

lütfen yardım edin ciddi anlamda bu modu oynamam lazım eminim buralarda kadim mount and blade'ciler vardır hepinizi göreve çağırıyorum kadim dostlarım

bu oyunun ilk hali vardı galiba ondan bahsetmişsiniz.
bende çok sevdiydim onu.haritası ve düzeni çok güzeldi.
sonradan versiyonu gelişti vs. warband vs çıktı.
az önce mount and blade e tekrar baktım.zendar olan versiyon.1.01 değil.0800 dü sanırım.

Yuppayeppa said:
Merhaba konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama bu oyunu bana sevdiren bu senaryoydu eğer bilen birileri hala varsa yada bulabilecek birileri çok müteşekkir olurum hatırlayabildiğim ek bir şey olursa buraya editlerim isterseniz yeni bir konu açarım
Şimdi senaryodan bahsediyosan Light And Darkness heroes of caldradia dır ama eğer aradığım o değil diyosan büyük ihtimalle Mount&Blade dir. (Warband değil)

Back
Top Bottom