Bu Kahramanlık Felan Nasıl Alınır

Users who are viewing this thread

Kendinden büyük ordulara karşı savaşıp başarılı olursan (çok fazla yapman lazım) cesur özelliği geliyor. Lordları infaz etmek de onuru düşürüyor.

1.5.2 de oynuyorum, yeni sefer açtığımda ilk günden merhametli, cömert ve dürüst vardı özelliklerimde.
Merhametli, Cömert ve Dürüst özelliklerini almak için oyuna başlarken genç erişkinlik döneminde "İnsanlarla iyi geçinmekti." seçeneğini seçerseniz alıyorsunuz. Ancak görev yaptıkça bunlar siliniyor ve sadece cömert kalıyor. Sebebi Taleworlds'ün henüz karakteristik özelliklere önem vermemesi. Şimdilik o özellikleri dert etmeyin zaten ikna dışında bir işe yaramıyorlar.

Merhametli, Cömert ve Dürüst özelliklerini almak için oyuna başlarken genç erişkinlik döneminde "İnsanlarla iyi geçinmekti." seçeneğini seçerseniz alıyorsunuz. Ancak görev yaptıkça bunlar siliniyor ve sadece cömert kalıyor. Sebebi Taleworlds'ün henüz karakteristik özelliklere önem vermemesi. Şimdilik o özellikleri dert etmeyin zaten ikna dışında bir işe yaramıyorlar.
Bilgilendirme için teşekkürler.

O karakter özellikleri iknada işe yarıyor mu emin değilim ne zaman kırmızı olanı seçsem kritik atıyorum

O karakter özellikleri iknada işe yarıyor mu emin değilim ne zaman kırmızı olanı seçsem kritik atıyorum
Henüz oyun ikna konusunda gelişme gösterdiğini söyleyemem. Oyunda düzelmesi gereken o kadar çok şey var ki şimdilik çözüm niyetine ihtimalleri %60 ve %100 seviyesine çekmişler. Sıra ne zaman iknaya gelirse o zaman güncellerler.

Back
Top Bottom