Bu hata hemen düzeltilmeli!!1!

Users who are viewing this thread

Her zamanki gibi çapulcu birliğini kılıçtan geçirip yağmaladığım eşyaları satmaya gitmiştim. Eşyaları sattıktan sonra içimdeki kana olan ateş dinmemişti ama yaralıydım. Hemen şehirde gezintiye çıktım. Arena belki işimi görür diye düşündüm. Evet savaş bana iyi hissettiriyordu. Biraz savaşçıları izledikten sonra en son çapulcunun tekinin vurduğu bacağım ağrımaya başladı, oturmam gerekiyordu. Arenanın en iyi koltuğunu buldum ve oturdum. Ama buda ne? Arenanın en iyi koltuğundan arenayı göremiyordum!
9E0174F19FC5CD89723296AE99F6F7D958F00FF8

Arenadaki oturma yerleri oturup izlemek için değil sana doğru gelen menzilli silahlardan kaçarken dengeni kaybedersen dayanacak yerin olsun diyedir arenaya girip oturan savaşta askerlerini önden salıp atıyla gezintiye çıkandır.

Arenadaki oturma yerleri oturup izlemek için değil sana doğru gelen menzilli silahlardan kaçarken dengeni kaybedersen dayanacak yerin olsun diyedir arenaya girip oturan savaşta askerlerini önden salıp atıyla gezintiye çıkandır.
Savaşta askerlerimi önden salıp atla gezmek mi? Hangi askerleri? Ben kimsenin canını ortaya koyup savaşmam, kendi canım hariç. Ben ve atım Külüg 14 saat aralıksız çapulcu avladıktan sonra şehre dönerken 40 çapulcu yolumu kesti bacaklarıma saplanmış olan 20 ok çıkardım bu 20 okla 39 çapulcuyu toprağa gömdüm birinin kaçmasına izin verip hikayeyi yaymasına izin verdim. "Bir okla iki çapulcu" sözü ben daha şehre varmadan şehre ulaştı. Sonrası anlattığım gibi bacağım beni taşımayı reddetti bende oturmak zorunda kaldım. Koltuklar bunun içindir. Koltukların amacını kendine göre yontma evlat, yoksa çapulcuların mezarının yanına seninkini açarım!

Back
Top Bottom