Brutal Calradia mod

Users who are viewing this thread

Salut tuturor,

Acum cateva zile mi-am propus sa incerc pentru prima data sa fac ceva schimbari pentru joc ,pentru a face experienta mai placuta.
Am venit cu cateva schimbari fata de native si m-am decis sa-l transform intr-un mic mod pe care l-am urcat pe moddb.

Ce are nou acest mod :

- un tier de elita pentru fiecare factiune specializat pe unul dintre cele 6 weapon skills si anume :
- Swadian Black Knight - polearms
- Sarranid Hashashin- 1handed weapons
- Nord Berserker- 2h weapons
- Vaegir Dvor- Throwing
-Rhodok Balestrieri - Crossbows
-Khergit Mangudai - Archery

De asemenea vor fi si 3 companions cu stats-uri foarte ridicate , cu abilitati speciale atat pentru lupta cat si  pentru party skills.
In taverne puteti gasi mercenari ce ulterior pot fi upgradati in Calradian Palatine (infanterie) Calradian Cataphract(cavalerie) Calradian Sagitarius (arcasi)

Acestia pot fi utilizati de jucator in incercarea lui de avea o identitate noua pentru factiunea sa.
Stats-urile sunt foarte ridicate pentru aceste trupe de aceea experienta poate fi una buna pentru jucatorii incepatori, in schimb si nobilii sau regii inamici pot recruta aceste trupe care sunt letale.

Am adaugat si ultima versiune de Diplomacy. 4.3
De asemenea am schimbat si fontul si cateva denumiri pentru a avea mai mult spatiu pe monitor in timpul luptelor si pentru a distinge mai usor anumite factiuni.



Aveti link-ul aici :<a href="http://www.moddb.com/mods/brutal-calradia-mod"



Sper sa aveti o experienta placuta !
 
Back
Top Bottom