Bloc'un TW developerlarından daha yaratıcı içerikler üretmesi sorunsalı

Users who are viewing this thread

Bloc'u çok eskiden beri biliyorum forumdan, bannerlord çıktığından beri foruma doğru düzgün girmiyorum hatta eskilerden kimse kalmadı gibi. Bloc'un bu kadar güzel ve TW'un vanilla oyuna koyması gereken şeyleri gayet güzel modlar halinde yapması çok hoşuma gitti helal olsun :smile:

Bu ve bunun gibi olması gereken pek çok özelliği yapmış, tebrikler @Bloc

Bloc'u çok eskiden beri biliyorum forumdan, bannerlord çıktığından beri foruma doğru düzgün girmiyorum hatta eskilerden kimse kalmadı gibi. Bloc'un bu kadar güzel ve TW'un vanilla oyuna koyması gereken şeyleri gayet güzel modlar halinde yapması çok hoşuma gitti helal olsun :smile:

Bu ve bunun gibi olması gereken pek çok özelliği yapmış, tebrikler @Bloc

@Bloc aştı kendini, ondan daha nice güzel şeyler bekliyoruz. Ama keşke bunları yayınlasa, yani bunları yapıp bize gösterip sonra da vermemesi daha çok hırsa bürüyor insanları, ama olsun be. Göstermesi de yeter. Gösteripte bize vermesin yeter, buna da şükür.

@CavalryMan Cadıcık nerelerdesin görüşemiyoruz seninle ya.

@Bloc aştı kendini, ondan daha nice güzel şeyler bekliyoruz. Ama keşke bunları yayınlasa, yani bunları yapıp bize gösterip sonra da vermemesi daha çok hırsa bürüyor insanları, ama olsun be. Göstermesi de yeter. Gösteripte bize vermesin yeter, buna da şükür.

@CavalryMan Cadıcık nerelerdesin görüşemiyoruz seninle ya.
Bilemiyorum ya belki tüm özellikleri birleştirip expansion mod gibi yayınlar diye umuyorum özellikler baya güzel ama sanırım oyuna tam entegre etmemiş çoğu deneme sürümünde. Bana gelirsek okul iş vs koşturuyorum foruma girmek aklım ucundan geçmedi ta ki bloc'un videoları youtube da random karşıma çıkana kadar :grin:

Bloc un yapmış olduğu şeyler gerçekten mükemmel ama malesef elinde bannerlord bulunan arkadaşların oynayacağını sanmıyorum bende bu modları Turkish Playerin şu videosundan gördüm gerçektende hem warband da olan ve bannerlordda da olması gereken özellikler hemde bannerlordu daha iyi hale getiren özellikler var hepsini bir araya getirip yayınlasa bannerlord oyuncuları bloc sayesinde oyunu oynamaya doyamazlar

Vermemesi çok mantıklı ki zaten niyeti bu üstadın.2 yıldır umutlar çalınıyor sadece forum gibi oyunda öldü ve 2 yılı geçtim 2 ayda bir insan neler yapabilir herkese gayet net kanıtladı.

neden küstürdüler muhabbet ne
Hatırladığım kadarıyla Taleworldsün "nede olsa modcular yapar modcularımız var" gibi düşüncelere girip en basit şeyleri bile topluluktan beklemesinden rahatsızlık duymuştu, bundan sonra da yaptığı modları güncellemeyi ve yeni modlar yayınlamayı bıraktı.
ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDA DEĞİL - FAZLA KARMAŞIK
tüm özellikleri birleştirip expansion mod gibi yayınlar diye umuyorum
Her ne kadar bu özellikleri çok beğenmiş ve oynamak istiyo olsamda yayınlamaması taraftarıyım, bu videolar amacına çok iyi hizmet ediyo eğer modları yayınlarsa etkisinin azalacağını düşünüyorum.

Back
Top Bottom