[Bitti] MBClans 4on4 TDM Turnuvası | 04.06.11 19:00

Turnuva hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

• Oldukça başarılı bir şekilde tamamlandı.

Votes: 12 25.5%
  • Eksikleri vardı ama iyi geçti.

Votes: 13 27.7%
  • Eksikleri vardı ve başarısız bir organizasyondu.

Votes: 4 8.5%
  • Katılamadım ama bir dahakine katılmak istiyorum.

Votes: 11 23.4%
  • Katılamadım ve katılmayı düşünmüyorum.

Votes: 1 2.1%
  • TDM olduğu için katılmak istemedim.

• Takımım yetersiz olduğu için katılmak istemedim.

• Haritayı bilmediğim için katılmak istemedim.

Votes: 0 0.0%
  • Az takım var diye katılmak istemedim.

Votes: 4 8.5%

• Total voters
    47

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Her okul düzeyinden insan için ters bir zaman olmasına rağmen bir günlükse turnuva sınavı cartı curtu olmayan 5-6 üye bulursak katılırız bizde.Organizasyon için yine( ve yine ) tebrikler mia(roleplaydeki çocuğumun adı olduğu için bu ayrı bir sempati duyuyorum zaten :grin: ) ya.

Klan Adı: Revenge of Nobility
Klan Tagı: RN
Klan Kuruluşu: 11.03.2010
İletişim: Rayden - Steam: Nerissa1
Piyade (2+1): Kaltvien,Rayden,SonOSMANLI
Okçu (1+1): Cikcik, Nirvana
Süvari (1+1): Sir_White, Ottoman

Eğlenceli bir turnuva olacağı kesin. Katılan takımlara başarılar dileriz... :smile:

5kegqb.png

Klan Adı:
Sons of Emperor
Klan Tagı:
[SoE]
Klan Kuruluşu:
Kasım 2010
İletişim:

Napoléon - reqsar1
Dragonfly - egos9494
Wulfgar - wagadumbum
Piyade (2+1):
Napoléon, Wulfgar, Emre9823
Okçu (1+1):
Dragonfly, Orkanbey
Süvari (1+1):
Burhi23, Eisenschmiede

Turnuvaya katılım için bugün son gündür. Katılabilecek tüm clanların katılması önemle rica olunur. Eğlence ve rekabeti amaçlayan bir turnuvadır ve oyuncu sayısı 4 kişidir. Her clanda iyi oynayan 4 kişi olduğunu düşünüyorum ve bu kadar zor olmamalı.

Pandemona said:
Yabancı klanlar katılabiliyor mu? Saati çok erken bizim için ama katılma imkanı varsa kurabiliriz biz de bir takım.

Daha sonraları için düşünüyordum ama sanırım CoR için soruluyor. Sword vs. olabilir. Türk sunucuda oynanacağı için yabancı oyunlara pek adil değil. Yabancı oyuncuların katılması o yüzden pek mantıklı olmayabilir.

Klan Adı: Anatolian Guards
Klan Tagı: AG
Klan Kuruluşu: 11.12.2010
İletişim: steam: Mete_Khan
Piyade (2+1): Mete_Khan, imNotAlone, St_Anger
Okçu (1+1): Jedimaster, The_Artemis_Archer
Süvari (1+1): WitchKing, El_Hasib

RRush_Mia said:
Pandemona said:
Yabancı klanlar katılabiliyor mu? Saati çok erken bizim için ama katılma imkanı varsa kurabiliriz biz de bir takım.

Daha sonraları için düşünüyordum ama sanırım CoR için soruluyor. Sword vs. olabilir. Türk sunucuda oynanacağı için yabancı oyunlara pek adil değil. Yabancı oyuncuların katılması o yüzden pek mantıklı olmayabilir.

CoR Türk klanı zaten ya. Birkaç tane de yabancı var işte.

Araf said:
RRush_Mia said:
Pandemona said:

CoR Türk klanı zaten ya. Birkaç tane de yabancı var işte.

Eski Türkler aktif olsaydı ya da klanda dursaydı daha fazla olacaktık, daha 3 kişiyiz :razz:

Harita eklenmiştir. Bu akşam saat 7'de turnuva başlayacaktır. Haritayı RRush_TR_Duel serverında inceleyebilirsiniz. Maç saatine kadar eksikleri konu altında belirtirseniz, harita üzerinde gerekli değişimler yapılacaktır.

Ekleme

- Faction sarranid olarak seçilmiştir.
- Kurallar güncellenmiştir.
- İşleyiş eklenmiştir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom