Bitmek bilmeyen MP sorunları bir cevap verin artık!

Users who are viewing this thread

ikKO

Banned

1. Ping seviyleri normal seyreden, hatta 5-10 ms gibi en iyi seviyelerde olan kullanıcılar bile yaşanan anlamsız gecikmeden şikayetçi, akıcılık kaybolmuş durumda seri atak yapılamıyor savaş ambiyansında ciddi bir sorun var.

2. 1 Düşman üzerine 5 kişi saldırsa bile atak yapmak inanılmaz saçma bile halde düşmanı koruyan görünmez bir kalkan var sanki anlamsız bir boşluk var.

3. Irk ve harita seçimlerine vote sisteminin gelmesi çok güzel olmuş, fakat her oyun başlangıcında ve her oyun sonlanmasında mutlaka her seferinde sw çöküyor! çoğu zaman çöktüğü vakit sw yeniden uzun bir süre tekrardan açılmıyor.

4. Fırlatılabilir silahlarda ki isabet oranı saçmalıyor bariz isabet eden silah düşmana hasar vermiyor verse bile verilen hasarlar inanılmaz çok düşük ve çok saçma.

5. Normal silahlardaki hasar oranları da saçmalıyor çift elli silahlarda bile omuz göğüs gibi bölgelere yapılan ataklarda 16 - 23 gibi komik hasarlar ortaya çıkıyor.

Bu yazılan maddeler yaklaşık 150-200 kişinin günlük yaşadığı sorunlardır. EU SW'ları 1.5 senedir bir ayar tutamadı halen daha ciddi problemler yaşanıyor.

Bu oyunun geleceği Multiplayer kısmında yatıyor bu tarafa gerektiğinden fazla bakmayarak büyük hatalar yapıyorsunuz

@MArdA TaleWorlds bir açıklama rica ediyoruz.​

bağlantı sorunlarını bilmiyorum, ama düşmanı koruyan görünmez bir kalkan olmadığına eminim :grin: 2 kişiye karşı savaşırken kalkanı tutsan bile hasar yiyorsun, ayrıca hasar konusunda oyunda verdiğin hasarı etkileyen trilyon tane etken var, hız bonusu, açı, silah türü gibi etkenler verdiğin hasarı belirliyor, yani bu konuda oyunun bi hatası olduğunu sanmıyorum

bağlantı sorunlarını bilmiyorum, ama düşmanı koruyan görünmez bir kalkan olmadığına eminim :grin: 2 kişiye karşı savaşırken kalkanı tutsan bile hasar yiyorsun, ayrıca hasar konusunda oyunda verdiğin hasarı etkileyen trilyon tane etken var, hız bonusu, açı, silah türü gibi etkenler verdiğin hasarı belirliyor, yani bu konuda oyunun bi hatası olduğunu sanmıyorum
1128 Saat deneyimim var ve bunun 1 dakikası bile sp'de geçmedi durumu izah etmek adına söyledim kalkan meselesini.
Hasar konusundaki ayrıntılara hakimim fakat anlatmaya çalıştığım olay lag yok iken bile sanki sürekli oyunda lag var hissiyatı oluşuyor akıcılık yok seri atak olayı yok fırlatılabilir silahlardaki hasar olayı ise tam bir komedi

Back
Top Bottom