Bisiklet

Users who are viewing this thread

Öncekile bu platform'da herkes kendi bisikletinin resimlerini paylaşabilir Ve bisikletinizi markasını yazabilirisiniz bisiklet alcaksanız buradan yazın bisikletinizin sorunu olursa yine buradan yazın.

Bu gün 29.08.2014 7:00'da bisiklet turum başlıyor 3 kişiyiz hedefimiz izmitten derinceye geçip erzak aldıktan sonra çenedere(Çınarlı Dere)'ye geçmek olucak ve 2.5km lik etabı bitirdikten sonra şelaleye varıcaz ve oturup kahvaltımızı yaptıktan sonra tahminim 9.30 gibi yaparız yaptıktan sonra tekrar derince yenikente gidicez(Spor maksatlı) ve tulum, Çadır v.b gibi aletlerimizi aldıktan sonra tekrar dönücez haliyle yorgun olduğumuz için dinlenmeyi düşünüyoruz. Çadırlarımızı kurucaz, Yemeklerimizi yapıcaz. Ve akşamleyin güzel bir uyku çekicez.

Ekleme: Bu arada turumuz 1 gün sürecek tekrar sabah 7'de evlerimize dönmeyi planlıyoruz.

Kömürlüğe inersem çekerim.. :smile:

Bizde eskiden yapardık bu tur olayını.. Hatta rampa çıkalım dedik Hüseyin Gaziye çıkmıştık.. Dağa.. :sad:

aşırı hızdan hız dalgalanması yaşadım bisiklet altımdan uçup gitmişti 3 metre yerde sürüklendim o süratle.. Kendimi korumuşum sadece diz, dirsek ve elimin üstü yara olmuştu.. Ama arabalardan hızlı gidiyordum.. :grin:

colombos said:
Ben bisiklete binemiyorum. Bana öğretebilecek var mı?
Tabii ki öğretebilirim önce kendi vicuduna göre bisiklet seçmelisin. Yol yarış, Şehir, Gezi tur, Dağ bisikleti ve Cyclocross bisiklet mevcut istersen hepsini araştır bir bak.

Bu arada beyler çene dereye çıkarken ön freni sıkmamla takla atmam bir oldu ayağımı sardık şuan :grin:

Hmm bikere kızlara yavşaeken denemiştim :grin: olan arkadakine oldu. Ben kızların üzerine uçtum. Kesinlikle bikere düşmelisiniz bisikletten o heyecan yaşanmalı :grin:

PeSsiMisT said:
Hmm bikere kızlara yavşaeken denemiştim :grin: olan arkadakine oldu. Ben kızların üzerine uçtum. Kesinlikle bikere düşmelisiniz bisikletten o heyecan yaşanmalı :grin:
Bisiklet bazen ölümcül kazaları'da beraberinde götürebiliyor yani bisikletten düşün demiyorum ama düşmeden'de bir şey kazanamazsınız ama düşerken talimli düşün dizlik, eldiven, kask v.b olsun.

12-13 yaşlarında falan bütün mahalle bisiklete binip başka ilçelere gittiğimizi hatırlıyorum. Bir keresinde bir bisiklete 7-8 kişi binmiştik, pedalı bir çevirdik herkes yerde.

Størtbeck said:
12-13 yaşlarında falan bütün mahalle bisiklete binip başka ilçelere gittiğimizi hatırlıyorum. Bir keresinde bir bisiklete 7-8 kişi binmiştik, pedalı bir çevirdik herkes yerde.
Haha :grin: Aynen hatırlıyorum bende benim vardı bi tane cadillac diyordum :grin: vites yoktu ama hızını aldımmı fenaydı. Herkesi sollardım onla :grin: şimdi yol bisikletine geçtik ama yarışlarda hep 6-10 oluyoruz hayırlısı daha derecem yok.

Hiç unutmam 14 yaşındayken  bisikletimle son gaz ilerlerken karşıma  aniden dolmuş çıkıp çarpmıştı o günden beri binmiyorum  :lol:  :lol:

Shoot said:
Pes ettiğin sebep olsa keşke, o hep oluyor bize :grin:
Kardeş benim ki fenaydı ya dolmuş bana çarpmadı ben ona çarpdım :razz: rezalet resmen dolmuşun yan aynasına yapıştım :grin:

Shoot said:
çok değil tahmini 2 ay önce şahin çaptı ne bu şahinlerden çekitiğim çözemedim.
:grin: :grin: Azimlisin demek hocam ben hiç gelemem o işlere

Back
Top Bottom