Bir Takma İsim Önerisi :)

Chake_mate

Yüzüklerin efendisinden hoşlanıyorsan sana oradan güzel bir isim/isimler çıkarabilirim.
Yüzüklerin efendisinde hoşlanmıyorum diyorsan, yinede şu teknik ile birşeyler yapabilirsin.

Örnek :
Anduril'i bilirsiniz, hani şu Aragorn'a verilen. Onun ilk yapıldığı ismi Narsil'dir. Narsil ise şöyle türemiştir. Elfçe "Anar" güneş demek'tir. "İsil" ise ay. Bunların baş harflerini çıkararak "Narsil" ismi türetilmiştir. Anar-İsil, A ve İ yok. Narsil.

VaSiLiDeaN

Sen apaçi stiline takmışsın son kral. Bende yaşamıştım o durumu sonu iyi bitmiyor hemen kurtul.

LasTKinq53

Banned
Best answers
0
Vassili Zaitsev said:
Sen apaçi stiline takmışsın son kral. Bende yaşamıştım o durumu sonu iyi bitmiyor hemen kurtul.
Sadece kullanıcı adlarında böyle kullanıyorum.Diğer şekilde her zaman Türkçe kullanıyorum.

VaSiLiDeaN

İngilizce-Türkçe olayından bahsetmiyorum. Büyük harf küçük harf...

LasTKinq53

Banned
Best answers
0
Vassili Zaitsev said:
İngilizce-Türkçe olayından bahsetmiyorum. Büyük harf küçük harf...
Bende zaten onun için söylemiştim.

Not:Şu anda neden olduğunu bilmiyorum ama wink işaretinde squire kılıcı var :grin:

Tuna Oruç

Recruit
Best answers
0
Benim önerim girişteki hızlı savaş bölümündeki karakterlerin isimlerini kullanman(Hegen,Sverre vb.).Hatta onların yüz tiplerini yapabilir onların maceralarını yaşayabilirsin.Eğer kergit hanlığı gibi türk moğol karışımı bir devlette başlıyacaksan eski türk ve moğol isimlerinden Ögeday,Baycu,Bağatır,Kültigin ve Tonyukuk u öneririm.